przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 4 lipca 2013

Seminarium eksperckie „Finansowanie projektów sektora energii w nowej perspektywie finansowej 2014-2020”

W Pałacu Prezydenckim w czwartek 4 lipca 2013 roku odbyło się seminarium eksperckie „Finansowanie projektów sektora energii w nowej perspektywie finansowej 2014-2020”. 
Czwartek, 9 maja 2013

Seminarium eksperckie pt. „Czy brak polityki przemysłowej jest najlepszą polityką rozwoju w XXI wieku?"

W Pałacu Prezydenckim w czwartek 9 maja 2013 roku odbyło się seminarium eksperckie pt. „Czy brak polityki przemysłowej jest najlepszą polityką rozwoju w XXI wieku?” („Is no industrial policy the best development policy in the 21st century?”). 
Czwartek, 25 kwietnia 2013

Seminarium „R&D w uczelniach”

W Pałacu Prezydenckim odbyło się w czwartek, 25 kwietnia 2013 roku, seminarium eksperckie dot. prowadzenia badań oraz współpracy uczelni i biznesu w obszarze badań i rozwoju (R&D). 
Czwartek, 18 kwietnia 2013

Seminarium eksperckie „Rozwój rozproszonych źródeł energii”

W Pałacu Prezydenckim w czwartek, 18 kwietnia 2013 roku, odbyło się seminarium eksperckie „Rozwój rozproszonych źródeł energii” zorganizowane przez Sekretarza Stanu KPRP Olgierda Dziekońskiego. 
Środa, 13 marca 2013

Seminarium eksperckie „Stan i możliwości rozwoju spółdzielczości handlowo-usługowej oraz spółdzielczości pracy w Polsce”

Seminarium „Stan i możliwości rozwoju spółdzielczości handlowo-usługowej oraz spółdzielczości pracy w Polsce” 13 marca 2013 roku jest kontynuacją dyskusji nad rozwojem ruchu spółdzielczego w Polsce. 
Czwartek, 7 marca 2013

Seminarium eksperckie „Infrastruktura dla europejskiego rynku energetycznego – interkonektory, LNG, przesył, dystrybucja, magazynowanie, sieci i giełda”

W czwartek 7 marca 2013 roku w Pałacu Prezydenckim odbyło się seminarium eksperckie „Infrastruktura dla europejskiego rynku energetycznego – interkonektory, LNG, przesył, dystrybucja, magazynowanie, sieci i giełda”. 
Czwartek, 28 lutego 2013

Seminarium "Uczelnie i ich regiony"

Sekretarz Stanu KPRP Olgierd Dziekoński i Doradca Prezydenta RP Maciej Żylicz prowadzili w czwartek, 28 lutego 2013 roku, seminarium eksperckie „Uczelnie i ich regiony”, zorganizowane w ramach cyklu seminariów eksperckich KPRP o szkolnictwie wyższym. 
Środa, 16 stycznia 2013

Seminarium ekonomiczne "Alternatywne ścieżki rozwoju dla małej, otwartej gospodarki UE w strefie euro oraz poza nią"

Kancelaria Prezydenta RP zorganizowała 16 stycznia 2013 roku seminarium ekonomiczne z Ivanem Miklošem, byłym Wicepremierem i Ministrem Finansów Słowacji, Posłem Rady Narodowej Republiki Słowacji. 
POPRZEDNIA 1234  
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.