| | |
A | A | A
Sobota, 4 lipca 2015

FDP „Potencjał obszarów wiejskich szansą rozwoju kraju”

Potrzebny jest całościowy program, którego realizacja da nowe impulsy rozwoju terenów wiejskich, aby stały się atrakcyjnym miejscem do życia i pracy – uznali paneliści Forum Debaty Publicznej, jakie odbyło się 4 lipca w Koninie. 
Wtorek, 31 marca 2015

Panel ekspercki „Komfort życia i aktywność społeczno-gospodarcza mieszkańców na obszarach wiejskich”

W Pałacu Prezydenckim odbył się we wtorek panel ekspercki „Komfort życia i aktywność społeczno-gospodarcza mieszkańców na obszarach wiejskich” z udziałem Zastępcy Szefa KPRP Dariusza Młotkiewicza i ministra Olgierda Dziekońskiego. 
Środa, 11 marca 2015

FDP „Przedsiębiorczość na obszarach wiejskich. Szanse, wyzwania, koncepcja rozwoju”

Polska wieś jest coraz mniej rolnicza, dlatego też trzeba zastanowić się nad jej rozwojem i tworzeniem nowych miejsc pracy; kluczem do tego są małe przedsiębiorstwa i wzmacnianie rynków lokalnych - wskazali w środę uczestnicy debaty w Pałacu Prezydenckim. 
Wtorek, 10 marca 2015

FDP o rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich

Szanse, możliwości i zagrożenia dla rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich, gdzie mieszka ponad 40% mieszkańców Polski i jest wytwarzane 35 % PKB to temat środowej dyskusji w Pałacu Prezydenckim w ramach Forum Debaty Publicznej. Obejrzyj wideo. 
Poniedziałek, 9 lutego 2015

Panel ekspercki „Infrastrukturą dla rozwoju gospodarczego obszarów wiejskich”

W poniedziałek w Pałacu Prezydenckim odbył się kolejny panel ekspercki poświęcony rozwojowi obszarów wiejskich. Tym razem dyskusja koncentrowała się wokół kwestii związanych z „Infrastrukturą dla rozwoju gospodarczego obszarów wiejskich”. 
Czwartek, 8 stycznia 2015

Panel ekspercki „Obszary wiejskie w rozwoju kraju. Co dynamizuje, a co hamuje rozwój?”

W czwartek w Pałacu Prezydenckim odbył się panel ekspercki „Obszary wiejskie w rozwoju kraju. Co dynamizuje, a co hamuje rozwój?”. 
Sobota, 20 września 2014

Forum Debaty Publicznej „Młodzież wiejska – szanse i wyzwania” 

W sobotę, w przeddzień Dożynek Prezydenckich, Anna Komorowska złożyła wizytę w Spale, gdzie wzięła udział w Forum Debaty Publicznej pt. „Młodzież wiejska – szanse i wyzwania”. 
Wtorek, 26 sierpnia 2014

„Krajobraz a energetyka wiatrowa – poszukiwanie ładu”   <iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/SaRLw5a2yNk?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Pytania o ład krajobrazowy w kontekście wykorzystywania źródeł energii odnawialnej w Polsce zadawali we wtorek w Pałacu Prezydenckim uczestnicy debaty pt. „Krajobraz a energetyka wiatrowa – poszukiwanie ładu” zorganizowanej w ramach FDP. 
12345  
Poleć znajomemu