Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 13 stycznia 2014

"Dobra edukacja kluczem do życiowego powodzenia"

Dobra edukacja jest kluczem do życiowego powodzenia młodych ludzi oraz rozwoju nowoczesnej i konkurencyjnej gospodarki – podkreśla minister Irena Wóycicka zapowiadając środowe spotkanie w ramach Forum Debaty Publicznej.  Jej zdaniem, mimo dużego zainteresowania kwestiami edukacji, brakuje kompleksowej wizji edukacji przyszłości.

 

W środę o godz. 12.00 w Pałacu Prezydenckim odbędzie się spotkanie pt. „Edukacja – wyzwania przyszłości. Jak zaspokoić aspiracje i nie zmarnować potencjału pokolenia wiedzy”. Wezmą w nim udział eksperci ze świata nauki, administracji rządowej i samorządowej, przedstawiciele organizacji społecznych i inne osoby związane z oświatą.

 

- Będziemy rozmawiać o tym, w jakim kierunku powinna zmierzać edukacja, jakie są potrzeby młodzieży, jak wesprzeć jej potencjał i w jaki sposób przełożyć wzajemne oczekiwania na konkretne zmiany – zapowiedziała Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Irena Wóycicka.


Dyskusja będzie transmitowana na stronie www.prezydent.pl oraz na oficjalnych profilach Prezydenta RP oraz portalach społecznościowych.

 

Poleć znajomemu