przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 25 lutego 2013

FDP o opiece i edukacji najmłodszych dzieci

„Polak mały w przedszkolu i żłobku. Dostępność opieki - jakość edukacji” - to temat spotkania, które odbędzie się w środę w Pałacu Prezydenckim w ramach Forum Debaty Publicznej. Dyskusję zapowiada minister Irena Wóycicka. Obejrzyj nagranie. 
Środa, 21 listopada 2012

"Polityka rodzinna w centrum uwagi"   <p><iframe width="650" height="560" frameborder="0" src="http://www.migam.pl/migam2.php?id=51">Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek</iframe></p>

Prezydent opowiedział się za maksymalnie elastycznymi rozwiązaniami pozwalającymi łączyć pracę ze szczęściem rodzicielstwa. W Pałacu Prezydenckim odbyła się w środę debata pt. „Między pracą a domem. Kto wychowa nasze dzieci". 
Wtorek, 20 listopada 2012

FDP o łączeniu pracy zawodowej i wychowania dzieci

Między pracą a domem. Kto wychowa nasze dzieci – to temat środowego Forum Debaty Publicznej. Uczestnicy spotkania będą dyskutować o warunkach, jakie należy stworzyć, aby młodzi ludzie mogli realizować swoje plany dotyczące wielkości rodziny. Obejrzyj. 
Środa, 19 września 2012

Prezydent: Konieczna ustawa o zdrowiu publicznym

Prezydent Bronisław Komorowski jest przekonany o konieczności przygotowania ustawy o zdrowiu publicznym stwarzającej możliwość realnego koordynowania działań bardzo różnorodnych instytucji mających wpływ na zdrowie Polaków. 
Wtorek, 18 września 2012

FDP na temat zdrowia publicznego

Doradca Prezydenta RP Maciej Piróg
„Jak wspierać zdrowie Polaków? Zdrowie publiczne na rzecz zdrowia społeczeństwa” – to temat spotkania w ramach Forum Debaty Publicznej, które odbędzie się w środę w Pałacu Prezydenckim z udziałem Bronisława Komorowskiego. Obejrzyj zapowiedź. 
Środa, 25 kwietnia 2012

Para Prezydencka o opiece i edukacji najmłodszych

Debata
Warto zastanowić się nie tylko nad pieniędzmi, ale i nad uproszczeniem przepisów, nad działaniami, które by upowszechniły dobre wzorce - mówił prezydent Bronisław Komorowski podczas debaty, poświęconej opiece i edukacji najmłodszych Polaków. 
Wtorek, 24 kwietnia 2012

FDP: „W trosce o Najmłodszych Obywateli RP – opieka i edukacja”

Zdjęcie Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Ireny Wóycickiej
„W trosce o Najmłodszych Obywateli RP - opieka i edukacja” - to temat środowej konferencji organizowanej w ramach Forum Debaty Publicznej we współpracy z Rzecznikiem Praw Dziecka i Fundacją Rozwoju Dzieci im. Jana Amosa Komeńskiego. Obejrzyj zapowiedź. 
Środa, 28 marca 2012

Debata o roli telewizji w przełamywaniu barier

Zdjęcie z debaty w Pałacu Prezydenckim pt. „Rola telewizji w przełamywaniu barier”
Prezydent Bronisław Komorowski podkreślił podczas środowego Forum Debaty Publicznej, że funkcjonowanie mediów publicznych w Polsce trzeba planować tak, aby bariery dla osób niepełnosprawnych w dostępie do programów telewizyjnych były jak najmniejsze. 
POPRZEDNIA 1234  
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.