przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 23 lutego 2011

Forum Debaty Publicznej pn. „Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat trzech – szanse i wyzwania”

  |   Prezydent Bronisław Komorowski oraz Pierwsza Dama Anna Komorowska wzięli udział w konferencji "Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 - szanse i wyzwania" Prezydent Bronisław Komorowski oraz Pierwsza Dama Anna Komorowska wzięli udział w konferencji "Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 - szanse i wyzwania" Prezydent Bronisław Komorowski oraz Pierwsza Dama Anna Komorowska wzięli udział w konferencji "Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 - szanse i wyzwania" Prezydent Bronisław Komorowski oraz Pierwsza Dama Anna Komorowska wzięli udział w konferencji "Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 - szanse i wyzwania" Prezydent Bronisław Komorowski oraz Pierwsza Dama Anna Komorowska wzięli udział w konferencji "Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 - szanse i wyzwania" Prezydent Bronisław Komorowski oraz Pierwsza Dama Anna Komorowska wzięli udział w konferencji "Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 - szanse i wyzwania" Prezydent Bronisław Komorowski oraz Pierwsza Dama Anna Komorowska wzięli udział w konferencji "Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 - szanse i wyzwania" Prezydent Bronisław Komorowski oraz Pierwsza Dama Anna Komorowska wzięli udział w konferencji "Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 - szanse i wyzwania" Prezydent Bronisław Komorowski oraz Pierwsza Dama Anna Komorowska wzięli udział w konferencji "Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 - szanse i wyzwania" Prezydent Bronisław Komorowski oraz Pierwsza Dama Anna Komorowska wzięli udział w konferencji "Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 - szanse i wyzwania" Prezydent Bronisław Komorowski oraz Pierwsza Dama Anna Komorowska wzięli udział w konferencji "Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 - szanse i wyzwania" Prezydent Bronisław Komorowski oraz Pierwsza Dama Anna Komorowska wzięli udział w konferencji "Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 - szanse i wyzwania" Prezydent Bronisław Komorowski oraz Pierwsza Dama Anna Komorowska wzięli udział w konferencji "Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 - szanse i wyzwania" Prezydent Bronisław Komorowski oraz Pierwsza Dama Anna Komorowska wzięli udział w konferencji "Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 - szanse i wyzwania" Prezydent Bronisław Komorowski oraz Pierwsza Dama Anna Komorowska wzięli udział w konferencji "Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 - szanse i wyzwania"

Forum Debaty Publicznej pn. „Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat trzech – szanse i wyzwania” z udziałem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego odbyła się 23 lutego 2011 roku. Wcześniej Prezydent złożył swój podpis pod ustawą o opiece nad dziećmi w wieku do lat trzech, która wesprze rodziców w łączeniu życia rodzinnego i zawodowego.


Zobacz także: FDP: Prezydent podpisał ustawę żłobkową Podpisanie ustawy, połączone z wystąpieniami Prezydenta i Pierwszej Damy, otworzyło konferencję z cyklu „Forum Debaty Publicznej – Solidarne Społeczeństwo. Bezpieczna Rodzina”. W panelach „Opieka nad małym dzieckiem: dobro dziecka, dobro rodziny” i „Opieka nad małym dzieckiem w perspektywie samorządów i pracodawców” wzięli udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, instytucji wspierających rodziców i rozwój dzieci oraz reprezentanci samorządów.
 

W spotkaniu uczestniczyła Para Prezydencka oraz około 250 osób m.in. Minister Pracy i Polityki Społecznej – Jolanta Fedak, Henryka Bochniarz – Prezydent Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych "Lewiatan", Jan Orgelbrand – Zastępca Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przedstawiciele parlamentu, środowisk naukowych i organizacji pozarządowych reprezentowanych m.in. przez Fundację Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego, Stowarzyszenie Kongres Kobiet czy Fundację MaMa.
 

Dla dzieci rodziców uczestniczących w debacie został zorganizowany w Pałacu Prezydenckim klubik dziecięcy.. Opiekę w nim zapewnili profesjonalni wychowawcy z Fundacji Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego. Klubik został przygotowany by dać rodzicom zainteresowanym debatą możliwość pogodzenia obowiązków rodzicielskich z udziałem w tej ważnej dotyczącej ich dyskusji.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.