| | |
A | A | A
Czwartek, 19 lutego 2015

FDP „Język w służbie etyki” 

W Pałacu Prezydenckim w czwartek odbyło się Forum Debaty Publicznej „Język w służbie etyki”. Debatę zorganizowaną z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego otworzył minister Maciej Klimczak. 
Czwartek, 22 stycznia 2015

"Dziękuję samorządom za umacnianie dziedzictwa narodowego"    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vkC0Wt-tm-8?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Bronisław Komorowski podziękował w czwartek samorządom za ich rolę w umacnianiu polskiej kultury i dziedzictwa narodowego. Czwartkowe Forum Debaty Publicznej jest okazją do rozmowy o zasługach i możliwościach samorządów - podkreślił. 
Czwartek, 22 stycznia 2015

Wystawa z okazji 152. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego

Przed Pałacem Prezydenckim została otwarta w czwartek wystawa z okazji 152. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego pod hasłem „Ale nie depczcie przeszłości ołtarzy, choć macie sami doskonalsze wznieść”. 
Czwartek, 22 stycznia 2015

FDP o roli samorządów w ochronie dziedzictwa narodowego - zapowiedź

Forum Debaty Publicznej w obszarze „Twórczość, dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze bogactwem Polski” dotyczyć będzie roli samorządów w ochronie dziedzictwa narodowego. Zaplanowaną na czwartek debatę zapowiada minister Maciej Klimczak. 
Piątek, 26 września 2014

O rynku i kolekcjach sztuki w Pałacu Prezydenckim

Rynek sztuki, kolekcje oraz partnerstwo publiczno-prywatne na przykładzie Towarzystw Zachęty Sztuk Pięknych były tematem debaty w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Spotkanie z udziałem ministra Macieja Klimczaka odbyło się w ramach Forum Debaty Publicznej. 
Piątek, 21 lutego 2014

FDP o zaginionych słowach i ewolucji języka

Język polski jest piękny z bardzo wielu względów, również dlatego, że pozwala się na podróże wstecz i poszukiwanie słów zagubionych, słów zapomnianych – podkreślił minister Maciej Klimczak podczas piątkowej debaty w Pałacu Prezydenckim. 
Czwartek, 20 lutego 2014

FDP: „Co nam zostało z zaginionych słów?” - zapowiedź

W piątek w Pałacu Prezydenckim odbędzie się spotkanie zorganizowane w ramach Forum Debaty Publicznej pt. „Co nam zostało z zaginionych słów?”. Dyskusję zapowiada minister Maciej Klimczak. Obejrzyj nagranie. 
Czwartek, 21 listopada 2013

Minister Klimczak: Wspierajmy edukację muzyczną

Dom, szkoła, środowisko rówieśnicze, to miejsca których kształtuje się muzykalność od najmłodszych lat – podkreślił minister Maciej Klimczak podczas spotkania poświęconego działaniom na rzecz kształtowania muzykalności młodych Polaków. 
1234  
Poleć znajomemu