Dodatkowe narzędzia

Sobota, 26 maja 2012

Forum Debaty Publicznej poświęcone harcerstwu

  |   Forum Debaty Publiczne „Czy harcerstwo jest dzisiaj potrzebne społeczeństwu i Państwu Polskiemu?” Forum Debaty Publiczne „Czy harcerstwo jest dzisiaj potrzebne społeczeństwu i Państwu Polskiemu?” Forum Debaty Publiczne „Czy harcerstwo jest dzisiaj potrzebne społeczeństwu i Państwu Polskiemu?” Forum Debaty Publiczne „Czy harcerstwo jest dzisiaj potrzebne społeczeństwu i Państwu Polskiemu?” Forum Debaty Publiczne „Czy harcerstwo jest dzisiaj potrzebne społeczeństwu i Państwu Polskiemu?”

„Czy harcerstwo jest dzisiaj potrzebne społeczeństwu i Państwu Polskiemu?” – to temat Forum Debaty Publicznej, które w sobotę odbyło się w Pałacu Prezydenckim. Spotkaniu przewodniczył minister Maciej Klimczak.


Debata zorganizowana w ramach Forum Debaty Publicznej „Twórczość, dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze bogactwem Polski” pod patronatem prezydenta Bronisława Komorowskiego, dotyczyła znaczenia i roli harcerstwa w kształtowaniu i wychowywaniu polskiej młodzieży.

 

Otwierający dyskusję minister Maciej Klimczak podkreślał, że rozpoczyna cykl debat na temat ruchu harcerskiego, który będzie kontynuowany jesienią. - Nie próbujmy roztrząsać wszystkich kwestii dzisiaj, ponieważ będzie jeszcze na to czas - mówił minister. - Może lepiej rozmawiać konstruując pytania i uzyskując takie odpowiedzi, które będą mogły być rekomendacją dla władz publicznych, dla pana prezydenta, dla władz wykonawczych - dodał.

 

 

Poleć znajomemu