| | |
A | A | A
Środa, 20 listopada 2013

FDP o "Powszechnej edukacji muzycznej"

"Powszechna edukacja muzyczna" i szukanie nowych impulsów do jej rozwoju to temat dyskusji eksperckiej, która odbędzie się w czwartek w Pałacu Prezydenckim. Spotkanie zapowiada minister Maciej Klimczak. 
Wtorek, 23 lipca 2013

Spotkanie na temat otoczenia prawnego harcerstwa

We wtorek w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie poświęcone zagadnieniom prawnym związanym z funkcjonowaniem harcerstwa. Spotkanie było kontynuacją zorganizowanego w czerwcu Forum Debaty Publicznej pt. „Otoczenie prawne funkcjonowania harcerstwa”. 
Środa, 12 czerwca 2013

Forum Debaty Publicznej poświęcone harcerstwu

W środę w Pałacu Prezydenckim odbyła się debata pt. "Otoczenie prawne funkcjonowania harcerstwa" na temat prawno-administracyjnych barier w działalności harcerstwa. 
Czwartek, 11 kwietnia 2013

Debata o narodowych kolekcjach sztuki współczesnej

"Polaków portret własny?" Narodowe kolekcje sztuki współczesnej – to temat spotkania zorganizowanego w czwartek w Pałacu Prezydenckim w ramach Forum Debaty Publicznej „Twórczość, dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze bogactwem Polski”. 
Środa, 10 kwietnia 2013

FDP o narodowych kolekcjach sztuki współczesnej

"Polaków portret własny?" Narodowe kolekcje sztuki współczesnej – to temat czwartkowego spotkania w Pałacu Prezydenckim w ramach Forum Debaty Publicznej. Dyskusję zapowiada minister Maciej Klimczak.Obejrzyj nagranie. 
Środa, 20 lutego 2013

FDP: Urząd ma służyć obywatelowi

Urząd ma służyć obywatelowi, komunikując się z nim w sposób skuteczny i jasny - podkreślił minister Maciej Klimczak podczas środowego Forum Debaty Publicznej pt. „Czy język urzędowy może być przyjazny obywatelom?”. 
Poniedziałek, 18 lutego 2013

FDP: Język urzędowy przyjazny obywatelom

„Czy język urzędowy może być przyjazny obywatelom?” to tytuł środowego Forum Debaty Publicznej w Pałacu Prezydenckim. Językoznawcy i urzędnicy wspólnie zastanowią się co zrobić, aby język urzędowy był bardziej zrozumiały. 
Czwartek, 29 listopada 2012

FDP o wspólnym języku artystów i urzędników

Prezydent Bronisław Komorowski uważa, że dobrym rozwiązaniem służącym poprawie relacji między artystami i urzędnikami mogłoby być stworzenie ramowego kodeksu dobrego porozumiewania się, z którego mogłyby korzystać obie strony tego naturalnego sporu. 
POPRZEDNIA 1234  
Poleć znajomemu