| | |
A | A | A
Środa, 28 listopada 2012

FDP: szukanie wspólnego języka artystów i urzędników

Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Maciej Klimczak
Minister Maciej Klimczak zapowiada, że uczestnicy czwartkowego Forum Debaty Publicznej będą dyskutowali na temat obszarów dobrej współpracy między instytucjami artystycznymi a ośrodkami władzy państwowej i samorządowej. Obejrzyj wideo. 
Środa, 7 listopada 2012

Prezydent: Nie używajmy historii w bieżącej polityce   <p><iframe width="650" height="560" frameborder="0" src="http://www.migam.pl/migam2.php?id=37">Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek</iframe></p>

Czas zerwać z używaniem sporów historycznych do bieżącej politycznej dintojry - powiedział prezydent Bronisław Komorowski podczas debaty "Depozyt Niepodległości" w ramach Forum Debaty Publicznej. 
Środa, 29 sierpnia 2012

Debata o nauczaniu historii w szkołach

W Pałacu Prezydenckim odbyła się dyskusja o nauczaniu bloku "Ojczysty Panteon i ojczyste spory” w ramach przedmiotu "Historia i społeczeństwo". - Jest ogromny potencjał drzemiący w tym przedmiocie, może on być niezwykle atrakcyjny - przekonywał prezydent. 
Wtorek, 28 sierpnia 2012

FDP: „Ojczysty Panteon i ojczyste spory”

Doradca Prezydenta RP prof. Tomasz Nałęcz
W środę w Pałacu Prezydenckim odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Forum Debaty Publicznej poświęcone nauczaniu historii w szkole. Dyskusja będzie dotyczyła bloku tematycznego „Ojczysty Panteon i ojczyste spory”. Obejrzyj zapowiedź. 
Sobota, 26 maja 2012

Forum Debaty Publicznej poświęcone harcerstwu

„Czy harcerstwo jest dzisiaj potrzebne społeczeństwu i Państwu Polskiemu?” – to temat Forum Debaty Publicznej, które w sobotę odbyło się w Pałacu Prezydenckim. 
Czwartek, 24 maja 2012

Forum Debaty Publicznej o roli harcerstwa w Polsce

Podsekretarz Stanu w KPRP Maciej Klimczak
„Czy harcerstwo jest dzisiaj potrzebne społeczeństwu i Państwu Polskiemu?” – to temat sobotniego Forum Debaty Publicznej w Pałacu Prezydenckim. Spotkanie zapowiada minister w Maciej Klimczak. Obejrzyj. 
Poniedziałek, 16 kwietnia 2012

"Wiedza historyczna buduje ciągłość narodu"

Bez wiedzy historycznej trudno jest budować rzeczywiste poczucie ciągłości państwa i narodu – podkreślił prezydent Bronisław Komorowski podczas poniedziałkowej debaty eksperckiej dotyczącej programu nauczania historii w szkołach. 
Piątek, 13 kwietnia 2012

Forum Debaty Publicznej o historii w szkole i w życiu

Na zdjęciu doradca Prezydenta RP prof. Tomasz Nałęcz
"Historia w szkole i w życiu" - to temat dyskusji w ramach Forum Debaty Publicznej. Doradca prezydenta prof. Tomasz Nałęcz podkreślił, że w Pałacu Prezydenckim spotkają się w poniedziałek autorzy nowego programu nauczania historii i jej krytycy. Obejrzyj. 
POPRZEDNIA 1234  
Poleć znajomemu