| | |
A | A | A
Wtorek, 21 lutego 2012

Forum Debaty Publicznej o roli języka ojczystego

Forum Debaty Publicznej o roli języka ojczystego
Wspólnota czy odrębność pokoleniowa polszczyzny? Jaki jest wpływ historycznych zmian na język? Czy Polacy urodzeni w różnych latach rozumieją się nawzajem? Na te pytania starali się znaleźć odpowiedź uczestnicy Forum Debaty Publicznej. 
Poniedziałek, 20 lutego 2012

FDP: Polszczyzna czterech pokoleń

Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Maciej Klimczak
„Polszczyzna czterech pokoleń" - to temat wtorkowego Forum Debaty Publicznej. Reprezentanci czterech pokoleń będą rozmawiać o pięknie polskiego języka. Spotkanie odbędzie się w Międzynarodowym Dniu Języka Ojczystego. Obejrzyj zapowiedź. 
Wtorek, 20 września 2011

FDP o niematerialnym dziedzictwie kulturowym

FDP o niematerialnym dziedzictwie kulturowym
Kultura niematerialna może być istotnym elementem wzmacniania poczucia własnej wartości, jak i odrębności tradycji kulturowych – podkreślał prezydent Bronisław Komorowski podczas wtorkowego Forum Debaty Publicznej. 
Poniedziałek, 19 września 2011

Minister Maciej Klimczak zapowiada Forum Debaty Publicznej

Maciej Klimczak, Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP
Promocja i ochrona niematerialnego dziedzictwa kulturowego Polski – to temat wtorkowego spotkania w ramach Forum Debaty Publicznej, z udziałem prezydenta Bronisława Komorowskiego. Obejrzyj zapowiedź FDP. 
Środa, 29 czerwca 2011

Minister Maciej Klimczak o Forum Debaty Publicznej

Minister Maciej Klimczak
Wzmocnienie marki Pomnika Historii, wyróżnienia nadawanego przez Prezydenta RP oraz wykorzystanie tkwiącego w nim potencjału to temat środowego spotkania w ramach FDP. Obejrzyj zapowiedź debaty. 
Środa, 13 kwietnia 2011

FDP: Ochrona krajobrazu przyrodniczego i kulturowego 

Posiedzenie FDP w Belwederze
- Nie ma ważniejszego otoczenia człowieka, niż jego kultura i otoczenie społeczne, ale także otoczenie biologiczne - mówił w środę minister Jacek Michałowski otwierając debatę „Ochrona krajobrazu przyrodniczego i kulturowego a rozwój cywilizacyjny”. 
Środa, 13 kwietnia 2011

Forum Debaty Publicznej „Ochrona krajobrazu przyrodniczego i kulturowego a rozwój cywilizacyjny”

Forum gromadzi m.in. specjalistów w zakresie ochrony dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego, teoretyków, praktyków, przedstawicieli placówek kulturalnych oraz organizacji pozarządowych. 
POPRZEDNIA 1234
Poleć znajomemu