Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 27 sierpnia 2014

Inauguracja seminarium „Liderzy – razem o solidarności”

  |   Inauguracja seminarium „Liderzy – razem o solidarności” z udziałem Doradcy Prezydenta RP Henryka Wujca Inauguracja seminarium „Liderzy – razem o solidarności” z udziałem Doradcy Prezydenta RP Henryka Wujca Inauguracja seminarium „Liderzy – razem o solidarności” z udziałem Doradcy Prezydenta RP Henryka Wujca Inauguracja seminarium „Liderzy – razem o solidarności” z udziałem Doradcy Prezydenta RP Henryka Wujca Inauguracja seminarium „Liderzy – razem o solidarności” z udziałem Doradcy Prezydenta RP Henryka Wujca Inauguracja seminarium „Liderzy – razem o solidarności” z udziałem Doradcy Prezydenta RP Henryka Wujca Inauguracja seminarium „Liderzy – razem o solidarności” z udziałem Doradcy Prezydenta RP Henryka Wujca Inauguracja seminarium „Liderzy – razem o solidarności” z udziałem Doradcy Prezydenta RP Henryka Wujca Inauguracja seminarium „Liderzy – razem o solidarności” z udziałem Doradcy Prezydenta RP Henryka Wujca

Doradca Prezydenta RP Henryk Wujec uczestniczył w środę w inauguracji seminarium „Liderzy – razem o solidarności”. W spotkaniu w Kancelarii Prezydenta RP udział wzięli m. in. laureaci konkursu „4 czerwca świętujemy razem”.


Celem konkursu zorganizowanego przez Stowarzyszenie Szkoła Liderów, we współpracy z Europejskim Centrum Solidarności i Fundacją Projekt: Polska było zachęcenie Polaków w Polsce i za granicą do przygotowania obywatelskich obchodów rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku.


Uczestnicy seminarium będą mieli okazję jeszcze raz spotkać się z Henrykiem Wujcem w najbliższą sobotę w Gdańsku podczas Dnia Obywatelskiego ECS. Tym razem działacz opozycji demokratycznej i „Solidarności” wystąpi w roli przewodnika po wystawie stałej Europejskiego Centrum Solidarności.


Projekt „Liderzy – razem o solidarności” został objęty patronatem 25–lecia Wolności Prezydenta RP oraz patronatem Ministra Spraw Zagranicznych.

 

Poleć znajomemu