przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 19 listopada 2012

Prof. Nałęcz na prezentacji albumu o gen. Sosnkowskim

Profesor Tomasz Nałęcz uczestniczył w poniedziałek w prezentacji albumu poświęconego postaci Generała Kazimierza Sosnkowskiego. 
Piątek, 9 listopada 2012

Finał Konkursu „Książka Historyczna Roku”

Doradca Prezydent RP Jerzy Smoliński wziął w piątek udział w uroczystości wręczenia nagród w Konkursie „Książka Historyczna Roku”, gdzie odczytał list Bronisława Komorowskiego. Prezydent podkreślił, że idea konkursu jest mu bardzo bardzo bliska. 
Piątek, 9 listopada 2012

Henryk Wujec na Zjeździe Firm Rodzinnych

Doradca Prezydenta RP Henryk Wujec wziął udział w jubileuszowym V Zjeździe Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych u-Rodziny 2012 w Krakowie. 
Czwartek, 8 listopada 2012

Spotkanie Krzysztofa Króla w ramach programu "Nowoczesny Patriotyzm"

Spotkanie doradcy Krzysztofa Króla w ramach programu
Ostatnie już spotkanie z cyklu „Nowoczesny Patriotyzm” odbyło się w Szkole Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Rozniszewie. Tym razem z młodzieżą szkolną spotkał się Krzysztof Król, Doradca Prezydenta RP - Honorowy Wolontariusz projektu. 
Poniedziałek, 5 listopada 2012

Tadeusz Mazowiecki w wywiadzie dla "Newsweeka" o publikacji "Rzeczpospolitej"

Doradca Prezydenta RP Tadeusz Mazowiecki
Tu powinno zareagować środowisko dziennikarskie. Debata o tabloidyzacji mediów trwa w Polsce nie od dziś, ale w ubiegłym tygodniu stało się coś, nad czym media nie powinny przejść do porządku dziennego - uważa Doradca Prezydenta RP. 
Piątek, 26 października 2012

Jerzy Pruski Prezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia Gwarantów Depozytów

Doradca prezydenta Jerzy Pruski został Prezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia Gwarantów Depozytów (IADI). Jest pierwszym Polakiem i jednocześnie pierwszym Europejczykiem na czele IADI. 
Piątek, 26 października 2012

Uroczyste odsłonięcie pomnika w Bełżcu

Pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego odbyła się w piątek uroczystość odsłonięcia Pomnika upamiętniającego Romów i Sinti – ofiary obozu pracy w Bełżcu. List prezydenta odczytał doradca Henryk Wujec. 
Piątek, 26 października 2012

Prof. Kuźniar w PR o niedzielnych wyborach na Ukrainie

Prof. Roman Kuźniar podkreślił w Polskim Radiu, że niedzielne wybory na Ukrainie są bardzo ważne z perspektywy dalszych stosunków Kijowa z Europą. Doradca prezydenta zaznaczył jednak, że z perspektywy stosunków polsko-ukraińskich wybory niewiele zmienią. 
1 POPRZEDNIA 891011121314  27
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.