przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 25 października 2012

Tomasz Borecki na konferencji nt. sektora leśno-drzewnego

Na zaproszenie Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, Doradca Prezydenta prof. Tomasz Borecki wziął udział w konferencji pt. „Możliwości wykorzystania sektora leśno-drzewnego w rozwoju kraju”, która odbyła się w Sękocinie Starym. 
Poniedziałek, 22 października 2012

Maciej Piróg: Prezydent przygląda się pracom nad ustawą o zdrowiu publicznym

Doradca Prezydenta RP Maciej Piróg
Jesteśmy jedynym krajem europejskim, który nie ma takiej ustawy, a jest potrzebna. Dlatego intencją prezydenta, który zorganizował debatę o zdrowiu publicznym, jest dopingowanie i wspieranie ministra zdrowia do działań w tym zakresie - mówi Maciej Piróg. 
Sobota, 20 października 2012

Uroczystości 60-lecia Ratownictwa Górskiego

Doradca Prezydenta RP Jan Lityński wziął w sobotę udział w uroczystych obchodach 60-lecia Ratownictwa Górskiego w Sudetach, które odbyły się w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze. Wręczył odznaczenia państwowe nadana przez Prezydenta RP. 
Piątek, 19 października 2012

Henryk Wujec na uroczystościach pogrzebowych Janusza Winiarskiego

W piątek w Lublinie odbyły się uroczystości pogrzebowe Janusza Winiarskiego. Uczestniczący w uroczystości Henryk Wujec przekazał na ręce rodziny zmarłego przyznany pośmiertnie przez Prezydenta RP Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia. 
Czwartek, 18 października 2012

Udział doradcy Jerzego Osiatyńskiego w konferencji NBP

Polska, podobnie jak inne nowe kraje członkowskie UE, żadną miarą nie jest źródłem jej kłopotów. Wręcz przeciwnie, jesteśmy dla Unii Europejskiej źródłem nadziei - podkreślił prezydent Bronisław Komorowski w liście odczytanym przez Jerzego Osiatyńskiego. 
Środa, 17 października 2012

Jan Lityński na konferencji w Białymstoku

Polska Wschodnia dysponuje wieloma atutami. To kraina o fascynującej historii, zamieszkiwana przez przedstawicieli wielu nacji, religii i kultur; ziemia ludzi pracowitych, otwartych i gościnnych - napisał prezydent w liście na konferencję w Białymstoku. 
Środa, 10 października 2012

Tadeusz Mazowiecki: UE nie jest dość zintegrowana do odgrywania globalnej roli

Unia Europejska nie jest dostatecznie zintegrowana i przygotowana do odgrywania roli aktora w polityce globalnej - ocenił podczas środowej debaty doradca prezydenta Tadeusz Mazowiecki. 
Niedziela, 30 września 2012

Wywiad Macieja Piróga w „Menedżerze Zdrowia”

Potrzebny jest porządny ośrodek doradczy, który sprawami zdrowia publicznego zająłby się całościowo, nie kierując się ograniczeniami resortowymi – mówi Maciej Piróg, doradca prezydenta ds. zdrowia w rozmowie z „Menedżerem Zdrowia” 
1 POPRZEDNIA 9101112131415  27
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.