przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W piątek o godz. 14.30 Prezydent RP Andrzej Duda powoła nowy rząd Mateusza Morawieckiego. W piątek o godz. 14.30 Prezydent RP Andrzej Duda powoła nowy rząd Mateusza Morawieckiego.
| | |
A | A | A
Czwartek, 9 października 2014

Prof. Borecki na obchodach rocznicy Bitwy pod Maciejowicami

Doradca Prezydenta RP prof. Tomasz Borecki wziął w czwartek udział w obchodach 220. rocznicy Bitwy pod Maciejowicami. Wiedza o naszej przeszłości stanowić może także inspirację dla każdego, kto chce służyć współczesnej Polsce - napisał w liście prezydent. 
Wtorek, 16 września 2014

Uroczystość wręczenia Nagrody im. Jerzego Zimowskiego

Doradca Prezydenta RP Jerzy Smoliński wziął we wtorek w Warszawie udział w uroczystości wręczenia Nagrody im. Jerzego Zimowskiego Grażynie i Wojciechowi Jagielskim. Odczytał list Bronisława Komorowskiego do laureatów i uczestników uroczystości. 
Wtorek, 2 września 2014

Prof. Kuźniar: Sojusz wraca do swojej pierwotnej roli

Skupiając się na sytuacji w swoim otoczeniu, NATO wraca po latach globalnego zaangażowania do swojej pierwotnej roli - obrony terytorium. Trudno przewidzieć, jakie stanowisko zajmie wobec Rosji - ocenia Doradca Prezydenta RP prof. Roman Kuźniar. 
Środa, 27 sierpnia 2014

Inauguracja seminarium „Liderzy – razem o solidarności”

Doradca Prezydenta RP Henryk Wujec uczestniczył w środę w inauguracji seminarium „Liderzy – razem o solidarności”. W spotkaniu w Kancelarii Prezydenta RP udział wzięli m. in. laureaci konkursu „4 czerwca świętujemy razem”. 
Piątek, 15 sierpnia 2014

W sobotę obchody rocznicy porozumienia "Solidarność"-ZSL-SD

Bronisław Komorowski weźmie w sobotę udział w uroczystości z okazji 25. rocznicy podpisania porozumienia "Solidarności", Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego i Stronnictwa Demokratycznego, które doprowadziło do powstania rządu Tadeusza Mazowieckiego. 
Niedziela, 3 sierpnia 2014

Rozmowa z prof. Nałęczem o historii Legionów Polskich

Polską opłatą za odrodzenie w ramach Austro-Węgier miała być nie tylko krew przelewana przez Polaków w austriackim mundurze, ale także w legionowym – mówi PAP historyk prof. Tomasz Nałęcz, Doradca Prezydenta RP. 
Piątek, 20 czerwca 2014

Prezydencki projekt ustawy ws. stowarzyszeń ułatwi im działanie

Zmniejszenie liczby osób koniecznych do założenia stowarzyszenia z 15 do 9 i ułatwienie procedur ich działania - przewiduje projekt zmian w Prawie o stowarzyszeniach, przygotowywany w KPRP. Doradca Henryk Wujec przedstawia założenia projektu. 
Środa, 11 czerwca 2014

Debata „Młodzi w wolnej Polsce” z udziałem Jana Lityńskiego

W środę Doradca Prezydenta RP Jan Lityński uczestniczył w debacie „Młodzi w wolnej Polsce”. Celem spotkania było przedstawienie opinii młodych na temat minionych 25 – lat wolności. 
1 POPRZEDNIA 1234567  27
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.