przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 18 marca 2014

Joanna Staręga-Piasek na seminarium z okazji Światowego Dnia Pracy Socjalnej

Doradca Prezydenta RP dr Joanna Staręga-Piasek wzięła we wtorek udział w seminarium „Pomoc społeczna. Mity, realia, perspektywy” z okazji Światowego Dnia Pracy Socjalnej. 
Środa, 12 marca 2014

Jan Lityński dla bułgarskiej telewizji BNT

Doradca prezydenta Jan Lityński udzielił wywiadu bułgarskiej telewizji BNT, w którym opowiedział o procesie przemian w Polsce po odzyskaniu wolności w roku 1989. 
Niedziela, 5 stycznia 2014

Henryk Wujec na obchodach 90. urodzin Stefana Wilkanowicza

W niedzielę Henryk Wujec reprezentował Prezydenta RP na uroczystości z okazji 90. urodzin Stefana Wilkanowicza. Po mszy św. w kościele p.w. św. Andrzeja w Krakowie Doradca Prezydenta RP odczytał list Bronisława Komorowskiego do Jubilata. 
Piątek, 27 grudnia 2013

List prezydenta na obchodach 95. rocznicy powstania wielkopolskiego

Doradca Prezydenta RP Jerzy Smoliński odczytał w piątek w Poznaniu list Bronisława Komorowskiego z okazji 95. rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego. 
Piątek, 20 grudnia 2013

Lekcja historii z prof. Tomaszem Nałęczem

O powstaniu wielkopolskim, które w 1918 r. doprowadziło do wyzwolenia spod władzy niemieckiej niemal całej Wielkopolski, opowiadał na lekcji historii w Pałacu Prezydenckim doradca prezydenta prof. Tomasz Nałęcz 
Czwartek, 5 grudnia 2013

Lekcja patriotyzmu z doradcą Jerzym Smolińskim

O nowoczesnym patriotyzmie, najnowszej historii Polski i roli mediów w systemie demokratycznym dyskutował Doradca Prezydenta RP Jerzy Smoliński z goszczącą w czwartek w Pałacu Prezydenckim młodzieżą. 
Wtorek, 3 grudnia 2013

Prof. Nałęcz: Korfantemu należy się zadośćuczynienie

Marzeniem Prezydenta RP, jest aby Pomnik Wojciecha Korfantego stanął w Warszawie jak najszybciej. Korfantemu należy się od Polski zadośćuczynienie za wielkie dzieło dla polskości – mówi Doradca Prezydenta RP prof. Tomasz Nałęcz w TVP Katowice. 
Piątek, 29 listopada 2013

"Dla prezydenta polskość i śląskość to jedno"

Dla Bronisława Komorowskiego śląskość zawsze będzie związana z polskością. Polskość i śląskość to dla Bronisława Komorowskiego jedno. Tak jak dla Korfantego - mówi prof. Tomasz Nałęcz, Doradca Prezydenta RP w "Dzienniku Zachodnim". 
1 POPRZEDNIA 2345678  27
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.