przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 29 października 2013

Henryk Wujec i Jan Lityński wspominają Tadeusza Mazowieckiego

Siła spokoju i chwyt buldoga; podejmował decyzje po głębokim namyśle – tak sposób działania byłego premiera określa Henryk Wujec. Zapamiętam go jako przyjaciela i mentora – mówi Jan Lityński. 
Czwartek, 24 października 2013

Spotkanie prof. Kuźniara z delegacją z Chin

Doradca Prezydenta prof. Roman Kuźniar przyjął w czwartek szefów chińskiego rządowego ośrodka planowania reform (China Reform Forum) oraz Instytutu Studiów Europejskich Chińskiej Akademii Nauk Społecznych. 
Środa, 9 października 2013

Prof. Regulski laureatem Nagrody im. Michała Kuleszy

Prof. Jerzy Regulski, Doradca Prezydenta RP został laureatem pierwszej edycji Nagrody Fundament Rzeczpospolitej im. Michała Kuleszy. Kapituła Nagrody jednomyślnie wskazała prof. Regulskiego w uznaniu jego zasług dla budowania samorządu terytorialnego. 
Czwartek, 19 września 2013

Henryk Wujec na konferencji nt ekonomii społecznej

W czwartek w Szczecinie rozpoczęła się dwudniowa konferencja: VII Ogólnopolskie Spotkania Ekonomii Społecznej - 2013. Doradca prezydenta Henryk Wujec odczytał list Bronisława Komorowskiego do uczestników spotkania. 
Czwartek, 12 września 2013

Spotkanie w rocznicę utworzenia rządu premiera Tadeusza Mazowieckiego

Moralne zwycięstwo Solidarności udowodniło, że tamta władza nie jest już w stanie stworzyć rządu, który by miał poszanowanie w społeczeństwie - mówił na spotkaniu z młodzieżą Doradca Prezydenta RP Premier Tadeusz Mazowiecki. 
Poniedziałek, 29 lipca 2013

Jan Lityński mediował ws. Zespołu Szkół Nr 3 w Dąbkach

Doradca Prezydenta RP Jan Lityński wziął udział w zorganizowanym w Urzędzie Gminy Darłowo spotkaniu Wójta i Członków Rady Gminy z rodzicami i nauczycielami Zespołu Szkół Nr 3 w Dąbkach dotyczącym sporu po decyzji Wójta o rozwiązaniu Zespołu Szkół. 
Czwartek, 11 lipca 2013

Debata „Dialog Obywatelski o przyszłości UE”

Doradca Prezydenta RP Tadeusz Mazowiecki podkreślał podczas debaty „Dialog Obywatelski o przyszłości UE”, że dyskutować trzeba nie tylko o tym, co UE może dać Polsce, ale też o tym, jak nasz kraj dorasta do odpowiedzialności za całość Wspólnoty. 
Czwartek, 11 lipca 2013

"Świadomości historyczne w Polsce i na Ukrainie są odległe"

Prezydent RP jedzie 14 lipca do Łucka, by jako pielgrzym z rodzinami wołyńskimi uczestniczyć w nabożeństwie żałobnym. - Niezwykle ważnym, bo też ważnym dla pojednania na płaszczyźnie religijnej - powiedział prof. Tomasz Nałęcz w "Sygnałach Dnia". 
1 POPRZEDNIA 3456789  27
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.