przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 10 lipca 2013

Prof. Nałęcz o obchodach 70. rocznicy zbrodni wołyńskiej

Prezydent Bronisław Komorowski z ogromną życzliwością odnosi się do społecznych obchodów 70. rocznicy zbrodni wołyńskiej; obchody społeczne i państwowe powinny się dopełniać - podkreślił prof. Tomasz Nałęcz, Doradca Prezydenta RP. 
Czwartek, 27 czerwca 2013

Henryk Wujec o zbrodni wołyńskiej: Trzeba uznać prawdę historyczną

Większość Polaków jest gotowych wybaczyć, o ile prawda historyczna ws. zbrodni wołyńskiej zostanie uznana przez Ukraińców; gdy przyznają, że doszło do mordów na polskich rodzinach - podkreślił w wywiadzie dla PAP doradca prezydenta Henryk Wujec. 
Sobota, 8 czerwca 2013

IV Warszawski Piknik Archiwalny

W sobotę Archiwum Prezydenta RP wzięło udział w IV Warszawskim Pikniku Archiwalnym. Tematem przewodnim Pikniku była młodzież, edukacja, wychowanie, harcerstwo, a gościem specjalnym Henryk Wujec. 
Piątek, 7 czerwca 2013

Mazowiecki: Polacy wykorzystali swoją szansę

Referendum akcesyjne, to wielki krok Polski do sukcesu, cieszę się, że Polacy wykorzystali swoją szansę - powiedział w piątek b. premier Tadeusz Mazowiecki na, zorganizowanym przez Fundację Schumana, spotkaniu z okazji 10. rocznicy referendum. 
Sobota, 4 maja 2013

"Zaproszeni byli wszyscy, nikogo nie wykluczaliśmy"

Prezydent stara się budować mosty pomiędzy przeszłością i współczesnością - mówi prof. Tomasz Nałęcz w rozmowie z "Super Expressem" 
Wtorek, 30 kwietnia 2013

Akcja „Orzeł może” pod patronatem Prezydenta RP

Doradca Prezydenta RP Jerzy Smoliński
- Akcja „Orzeł może” wpisuje się bardzo dobrze w pomysł prezydenta Bronisława Komorowskiego na radosne obchodzenie świąt państwowych i nowoczesny patriotyzm – podkreślił Doradca Prezydenta RP Jerzy Smoliński w radiowej „Trójce”. 
Czwartek, 4 kwietnia 2013

Uroczystość wręczenia dyplomu Nagrody im. Lwa Sapiehy

Doradca Prezydenta RP Henryk Wujec, członek Kapituły Nagrody im. Lwa Sapiehy (fot. Paweł Puchalski, Studium Europy Wschodniej)
W Pałacu Kazimierzowskim Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się w czwartek uroczystość wręczenia dyplomu Nagrody im. Lwa Sapiehy. Uczestniczył w niej Doradca Prezydenta RP Henryk Wujec, który odczytał list gratulacyjny od Bronisława Komorowskiego. 
Środa, 27 marca 2013

Tadeusz Mazowiecki o Krzysztofie Kozłowskim

Był bardzo dzielnym człowiekiem, poszedł na najbardziej trudny odcinek przemian w Polsce - tak Tadeusz Mazowiecki, Doradca Prezydenta RP, pierwszy premier III Rzeczypospolitej wspomina Krzysztofa Kozłowskiego. 
1 POPRZEDNIA 45678910  27
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.