przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 20 marca 2013

Konferencja pod hasłem „Informatyka ad acta?”

Na Zamku Królewskim odbyła się VI Konferencja TeraForum pod hasłem „Informatyka ad acta?”, będąca punktem kulminacyjnym obchodów 20-lecia Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Wzięli w niej udział doradcy prezydenta Henryk Wujec i Krzysztof Król. 
Niedziela, 10 marca 2013

List prezydenta na Gali Finałowej 54. edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

List Prezydenta RP na Gali Finałowej 54. edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym „Kultura w życiu społecznym” na Uniwersytecie Warszawskim, odczytany przez Doradcę Prezydenta RP Krzysztofa Króla. 
Piątek, 8 marca 2013

Tadeusz Mazowiecki i Henryk Wujec złożyli kwiaty pod tablicą Marca’68

W piątek Doradcy Prezydenta RP Tadeusz Mazowiecki oraz Henryk Wujec złożyli w imieniu prezydenta Komorowskiego kwiaty pod tablicą Marca '68. 
Wtorek, 5 marca 2013

Henryk Wujec na konferencji "Przegrani zwycięzcy"

Doradca Prezydenta RP Henryk Wujec wziął we wtorek udział w konferencji popularno-naukowej pt. „Przegrani Zwycięzcy. Powstańcy Styczniowi 1863, Żołnierze Wyklęci 1944-63”. Konferencja odbyła się w Centralnym Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. 
Środa, 30 stycznia 2013

Tadeusz Mazowiecki w wywiadzie dla "Tygodnika Powszechnego"

Doradca Prezydenta RP Tadeusz Mazowiecki
"Kompromisy mają to do siebie, że nikogo do końca nie zadowalają - do nich się będzie wracać także w przyszłości" - uważa prezydencki doradca, były premier Tadeusz Mazowiecki. 
Niedziela, 27 stycznia 2013

Pod Pomnikiem Bohaterów Getta uczczono ofiary Holokaustu

Modlitwą ekumeniczną i złożeniem kwiatów pod Pomnikiem Bohaterów Getta stolica uczciła w niedzielę, w VIII Międzynarodowym Dniu Pamięci o Holokauście, 6 milionów żydowskich ofiar Zagłady. Prezydenta reprezentował Henryk Wujec. 
Czwartek, 24 stycznia 2013

"Prymas Glemp dbał, by w Polsce nie doszło do krwawej rozprawy"

Ksiądz kardynał Józef Glemp bardzo troszczył się o to, żeby nie doszło do jakiejś krwawej rozprawy w Polsce - wspomina prymasa doradca Prezydenta RP Tadeusz Mazowiecki. 
Wtorek, 15 stycznia 2013

Prezydent pogratulował laureatom Paszportów "Polityki"

Marcin Dorociński, Iwan Wyrypajew, Szczepan Twardoch, Julita Wójcik, TWOgether Duo, Tres.b - to laureaci tegorocznych Paszportów "Polityki". List z gratulacjami wysłał prezydent Bronisław Komorowski. 
1 POPRZEDNIA 567891011  27
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.