przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 5 stycznia 2013

"Tacy to byli ludzie tamtego czasu"

Doradca Prezydenta RP Tadeusz Mazowiecki
29 grudnia niespodziewanie zmarł w Poznaniu profesor Czesław Janicki. Jestem mu winien choćby kilka słów wspomnienia, był przecież wicepremierem i ministrem rolnictwa w kierowanym przeze mnie rządzie w 1989 - napisał Tadeusz Mazowiecki we wspomnieniu. 
Czwartek, 3 stycznia 2013

Tadeusz Mazowiecki wspomina arcybiskupa Tokarczuka

Zmarły 29 grudnia arcybiskup Ignacy Tokarczuk był jedną z najwybitniejszych postaci Kościoła polskiego drugiej połowy XX wieku - napisał były premier, doradca prezydenta Tadeusza Mazowiecki. 
Czwartek, 3 stycznia 2013

Prof. Osiatyński o prognozach ekonomicznych na 2013 rok

Doradca Prezydenta RP prof. Jerzy Osiatyński
Mamy dwa źródła, które zna­cząco przełożą się na wzrost bezro­bocia w naszym kraju. Pierwszym jest ograniczenie wydatków pub­licznych przy słabnącym popycie gospodarstw domowych i maleją­cych inwestycjach prywatnych - uważa prof. Jerzy Osiatyński. 
Środa, 2 stycznia 2013

Uroczystości pogrzebowe abp. Ignacego Tokarczuka

W środę w przemyskiej archikatedrze odbyły się uroczystości pogrzebowe abp. Ignacego Tokarczuka. Prezydenta Bronisława Komorowskiego reprezentował prof. Roman Kuźniar. 
Wtorek, 18 grudnia 2012

Gratulacje prezydenta dla Telewizji Polsat

Doradca Prezydenta RP Jerzy Smoliński
We wtorek w Teatrze Wielkim odbyła się Gala z okazji 20-lecia Telewizji Polsat. Doradca prezydenta Jerzy Smoliński wręczył prezesowi Polsatu Zygmuntowi Solorz-Żakowi list od prezydenta Bronisława Komorowskiego. 
Poniedziałek, 17 grudnia 2012

Tadeusz Mazowiecki gościem XV Salonu Młodopolskiego im. Arama Rybickiego

Doradca Prezydenta RP Tadeusz Mazowiecki
Tadeusz Mazowiecki wierzy, że w Polsce demokracja jest mocno zakorzeniona, ale niepokoi go obniżanie standardów demokratycznych oraz łatwość, z jaką to się dokonuje. Doradca Prezydenta RP był w Gdańsku gościem Salonu Młodopolskiego im. Arama Rybickiego. 
Sobota, 15 grudnia 2012

Prof. Kuźniar: Przystąpienie Polski do euro możliwe w 2016 r.

Prezydent Bronisław Komorowski jest wielkim zwolennikiem wejścia Polski do strefy euro; realną datą przystąpienia do unii walutowej jest 1 stycznia 2016 r. - powiedział prezydencki doradca ds. międzynarodowych prof. Roman Kuźniar. 
Sobota, 15 grudnia 2012

Uczestnicy konferencji „Warszawski Dialog na rzecz Demokracji” w Pałacu Prezydenckim

W sobotę w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie Doradców Prezydenta RP Jana Lityńskiego i Henryka Wujca z uczestnikami międzynarodowej konferencji pt. „Warszawski Dialog na rzecz Demokracji” 
1 POPRZEDNIA 6789101112  27
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.