Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 25 marca 2015

Minister Olgierd Dziekoński na Światowym Kongresie Klastrów

  |   Minister Olgierd Dziekoński na Światowym Kongresie Klastrów (fot. "Europerspektywy") Minister Olgierd Dziekoński na Światowym Kongresie Klastrów (fot. "Europerspektywy")

Zobacz także: List prezydenta podczas Światowego Kongresu Klastrów W środę Olgierd Dziekoński wziął udział w Światowym Kongresie Klastrów, który odbywa się w Dąbrowie Górniczej. Minister odczytał list prezydenta oraz wystąpił w roli prelegenta podczas sesji pt. Rola władz i instytucji publicznych w rozwoju klastrów.

 

Cluster World Congress to wydarzenie, którego celem jest stworzenie platformy komunikacyjnej dla polskich i zagranicznych klastrów. Program obejmuje kilka sesji plenarnych, kilkadziesiąt równoległych paneli tematycznych, kilka warsztatów z zarządzania klastrami, spotkania B2B, wizyty studyjne i imprezy towarzyszące. Główne tematy tegorocznego Światowego Kongresu Klastrów to: biznes i nauka jako siły napędowe gospodarki opartej na klastrach, rola władz i instytucji publicznych w tworzeniu i rozwoju klastrów.
 

Poleć znajomemu