przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 22 maja 2015

Spotkanie ministra Dziekońskiego z przedstawicielami „PZL-Świdnik” S.A

  |   Spotkanie ministra Dziekońskiego z przedstawicielami „PZL-Świdnik” S.A Spotkanie ministra Dziekońskiego z przedstawicielami „PZL-Świdnik” S.A Spotkanie ministra Dziekońskiego z przedstawicielami „PZL-Świdnik” S.A Spotkanie ministra Dziekońskiego z przedstawicielami „PZL-Świdnik” S.A Spotkanie ministra Dziekońskiego z przedstawicielami „PZL-Świdnik” S.A Spotkanie ministra Dziekońskiego z przedstawicielami „PZL-Świdnik” S.A

W piątek w Pałacu Prezydenckim minister Olgierd Dziekoński wraz z ekspertami Biura Bezpieczeństwa Narodowego i Kancelarii Prezydenta RP przyjęli delegację związków zawodowych działających w WSK „PZL-Świdnik” S.A.


Przedstawiciele związkowców złożyli na ręce ministra Dziekońskiego petycję dotyczącą niekorzystnego dla WSK „PZL-Świdnik” S.A. rozstrzygnięcia przetargu na śmigłowce wielozadaniowe dla polskiej armii.


Podczas rozmowy reprezentanci pracowników WSK „PZL-Świdnik” S.A. przedstawili swoje zastrzeżenia wobec rozstrzygnięcia, zwrócili uwagę na aspekt społeczny, ale także opisali możliwości badawczo-rozwojowe spółki m.in. w zakresie konstruowania, modernizacji oraz testowania nowoczesnych śmigłowców. Przedstawiono również obecne dokonania WSK „PZL-Świdnik” S.A. oraz perspektywy i możliwości współpracy z polską armią.


Jednocześnie związkowcy obecni na spotkaniu jednoznacznie podkreślili, że ich protest dotyczy niedawnego rozstrzygnięcia przetargu i nie ma związku z wyborami.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.