Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Niedziela, 5 lipca 2015

Minister Dariusz Młotkiewicz Na Gali Derby

  |   Gala Derby na Służewcu Gala Derby na Służewcu Gala Derby na Służewcu Gala Derby na Służewcu Gala Derby na Służewcu Gala Derby na Służewcu Gala Derby na Służewcu Gala Derby na Służewcu Gala Derby na Służewcu Gala Derby na Służewcu Gala Derby na Służewcu Gala Derby na Służewcu Gala Derby na Służewcu

W niedzielę Zastępca Szefa Kancelarii RP Dariusz Młotkiewicz wziął udział na warszawskim Torze Służewiec w Gali Derby. Gonitwę sezonu o nagrodę Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego wygrał irlandzki ogier Va Bank, który zwyciężył w doskonałym stylu, finiszując z dużą przewagą.


Gonitwa o Błękitną Wstęgę, to najbardziej prestiżowa w polskim kalendarzu wyścigów konnych gonitwa rozgrywana w konkurencji trzyletnich koni pełnej krwi angielskiej.


Minister Dariusz Młotkiewicz, w towarzystwie prezesa Totalizatora Sportowego Wojciecha Szpila, posła Michała Szczerby oraz Prezes Polskiego Klubu Wyścigów Konnych Agnieszki Marczak, wręczył puchary Prezydenta RP dla najlepszego hodowcy, trenera i jeźdźca.

 

Poleć znajomemu