przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 4 sierpnia 2012

Minister Młotkiewicz na otwarciu toru motocrossowego

Minister Dariusz Młotkiewicz na uroczystości oficjalnego otwarcia toru motocrossowego w Cieszynie   |   Minister Dariusz Młotkiewicz na uroczystości oficjalnego otwarcia toru motocrossowego w Cieszynie Minister Dariusz Młotkiewicz na uroczystości oficjalnego otwarcia toru motocrossowego w Cieszynie

W sobotę, 4 sierpnia  br., w uroczystości oficjalnego otwarcia toru motocrossowego w Cieszynie –Boguszowicach wziął udział Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Dariusz Młotkiewicz. Wśród wielu zaproszonych gości w inauguracji otwarcia uczestniczyli również Prezes Polskiego Związku Motorowego Andrzej Witkowski, Burmistrz Miasta Cieszyna Mieczysław Szczurek, Prezes Cieszyńskiego Klubu Motorowego Maciej Wróbel, Rafał Sonik pierwszy Polak, który stanął na podium Rajdu Dakar.
 

Zobacz także: List prezydenta z okazji inauguracji toru motocrossowego Minister odczytał list prezydenta Bronisława Komorowskiego wystosowany do uczestników i organizatorów uroczystej inauguracji otwarcia toru. Prezydent przekazał zgromadzonym serdeczne pozdrowienia oraz wyrazy uznania wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tej inwestycji - władzom Polskiego Związku Motorowego, samorządowcom Cieszyna i Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego oraz działaczom Cieszyńskiego Klubu Motorowego.

 

- Cieszyński tor motocrossowy jest powszechnie zaliczany do najlepszych w Polsce. Po odnowieniu i modernizacji w pełni odzyskał swoją świetność i jest prawdziwą atrakcją regionu - napisał w liście prezydent Bronisław Komorowski.


Cieszyński tor motocrossowy zaliczany jest do najlepszych w Polsce. Posiada trybuny na 1000 osób i jest przystosowany do organizacji zawodów o randze międzynarodowej. Remont i rozbudowa obiektu zostały częściowo sfinansowane ze środków Unii Europejskiej.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.