przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 13 listopada 2012

Konferencja "Dylematy obecności Kościoła i chrześcijan w świecie" na UKSW

  |   Konferencja "Dylematy obecności Kościoła i chrześcijan w świecie" na UKSW Konferencja "Dylematy obecności Kościoła i chrześcijan w świecie" na UKSW Konferencja "Dylematy obecności Kościoła i chrześcijan w świecie" na UKSW Konferencja "Dylematy obecności Kościoła i chrześcijan w świecie" na UKSW Konferencja "Dylematy obecności Kościoła i chrześcijan w świecie" na UKSW Konferencja "Dylematy obecności Kościoła i chrześcijan w świecie" na UKSW Konferencja "Dylematy obecności Kościoła i chrześcijan w świecie" na UKSW Konferencja "Dylematy obecności Kościoła i chrześcijan w świecie" na UKSW Konferencja "Dylematy obecności Kościoła i chrześcijan w świecie" na UKSW

We wtorek na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbyła się konferencja "Dylematy obecności Kościoła i chrześcijan w świecie – przełom Soboru Watykańskiego II". Prezydenta reprezentowali minister Jacek Michałowski i doradca Prezydenta RP Tadeusz Mazowiecki.

Zobacz także: List prezydenta na konferencji na UKSW

Podczas konferencji szef Kancelarii Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego odczytał list do organizatorów i uczestników.


Celem konferencji jest refleksja nad istotą i konsekwencjami reform dokonanych na Soborze oraz dyskusja nad obecnością Kościoła i chrześcijan w różnych sferach życia, m.in. w gospodarce, polityce, kulturze.

 

Patronat nad wydarzeniem organizowanym przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie i Fundacja Jerzego Turowicza objął kardynał Kazimierz Nycz.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.