przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 28 lutego 2013

Uroczyste otwarcie jubileuszowej edycji Targów Wiatr i Woda 2013

Uroczyste otwarcie jubileuszowej edycji Targów Wiatr i Woda 2013 z udziałem ministra Dariusza Młotkiewicza   |   Uroczyste otwarcie jubileuszowej edycji Targów Wiatr i Woda 2013 z udziałem ministra Dariusza Młotkiewicza Uroczyste otwarcie jubileuszowej edycji Targów Wiatr i Woda 2013 z udziałem ministra Dariusza Młotkiewicza Uroczyste otwarcie jubileuszowej edycji Targów Wiatr i Woda 2013 z udziałem ministra Dariusza Młotkiewicza Uroczyste otwarcie jubileuszowej edycji Targów Wiatr i Woda 2013 z udziałem ministra Dariusza Młotkiewicza Uroczyste otwarcie jubileuszowej edycji Targów Wiatr i Woda 2013 z udziałem ministra Dariusza Młotkiewicza

Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Dariusz Młotkiewicz dokonał uroczystego otwarcia 25. edycji Targów Sportów Wodnych i Rekreacji 2013, w czwartek, w Centrum Expo XXI. Minister Młotkiewicz odczytał list Prezydenta RP skierowany do uczestników i organizatorów jubileuszowej edycji Targów.

 

- Z okazji tego pięknego jubileuszu składam wyrazy uznania wszystkim, którzy współtworzą to przedsięwzięcie, promujące nasz kraj oraz dokonania polskich producentów – napisał Bronisław Komorowski.

 

Prezydent w swoim liście wyraził także zadowolenie z faktu iż branża wodniacka w coraz większym stopniu staje się polską specjalnością, a polskie stocznie jachtowe na rynku międzynarodowym znane są z nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań i technologii, co jest dobrym świadectwem polskich talentów inżynierskich i biznesowych.

 

W uroczystości udział wzięli m.in. Prezes Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych, Prezes Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego, Prezes Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego oraz Sekretarz Generalny Polskiego Związku Żeglarskiego.

 

Warszawskie targi Wiatr i Woda są największą i najstarszą imprezą wystawienniczą branży sportów wodnych i rekreacji w Polsce. Każdego roku Targi WIATR I WODA gromadzą wystawców z Polski, Europy i świata. Odwiedza je wielotysięczne grono miłośników sportu i rekreacji na wodzie.

 

Targi Wiatr i Woda po raz pierwszy odbyły się w 1990 r. Organizatorami Targów są: Yacht-Expo Sp. z o.o. oraz Murator EXPO Sp. z o.o.
 

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.