przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 3 kwietnia 2013

Minister Irena Wóycicka na konferencji "Wyzwania dla rodziny XXI wieku"

  |   Minister Irena Wóycicka na konferencji "Wyzwania dla rodziny XXI wieku" Minister Irena Wóycicka na konferencji "Wyzwania dla rodziny XXI wieku" Minister Irena Wóycicka na konferencji "Wyzwania dla rodziny XXI wieku"

W środę rozpoczęła się dwudniowa konferencja "Wyzwania dla rodziny XXI w." zorganizowana z okazji 10-lecia istnienia Akademii Familijnej oraz zbliżającej się 20. rocznicy Międzynarodowego Roku Rodziny (2014).

 
Minister Irena Wóycicka przekazała organizatorom i uczestnikom serdeczne pozdrowienia od Pary Prezydenckiej. Podkreśliła, że wspólny Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Małżonki nad konferencją jest wyrazem zaangażowania Pary Prezydenckiej w sprawy polskiej rodziny. Przypomniała, że polityka rodzinna i troska o dobry klimat dla polskich rodzin są jednym z kluczowych punktów prac Kancelarii Prezydenta RP.

 
Celem konferencji jest inspirowanie przedstawicieli społeczeństwa obywatelskiego do refleksji nad znaczeniem rodziny w XXI wieku oraz wskazanie na potencjał, jakim dysponują organizacje pozarządowe w działaniach lokalnych i międzynarodowych w zakresie polityki prorodzinnej. Konferencja wpisuje się, w obecną również w Polsce, debatę społeczną o demografii.

 
Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele organizacji pozarządowych, władz samorządowych, instytucje zajmujące się wsparciem rodzin oraz polscy i zagraniczni eksperci.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.