przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 9 maja 2013

Konsultacje ws. zmian w ustawach o Naczelnym Sądzie Administracyjnym i Sądzie Najwyższym

  |   Konsultacje z przedstawicielami klubów parlamentarnych ws. zmian w ustawach o Naczelnym Sądzie Administracyjnym i Sądzie Najwyższym Konsultacje z przedstawicielami klubów parlamentarnych ws. zmian w ustawach o Naczelnym Sądzie Administracyjnym i Sądzie Najwyższym Konsultacje z przedstawicielami klubów parlamentarnych ws. zmian w ustawach o Naczelnym Sądzie Administracyjnym i Sądzie Najwyższym Konsultacje z przedstawicielami klubów parlamentarnych ws. zmian w ustawach o Naczelnym Sądzie Administracyjnym i Sądzie Najwyższym Konsultacje z przedstawicielami klubów parlamentarnych ws. zmian w ustawach o Naczelnym Sądzie Administracyjnym i Sądzie Najwyższym Konsultacje z przedstawicielami klubów parlamentarnych ws. zmian w ustawach o Naczelnym Sądzie Administracyjnym i Sądzie Najwyższym Konsultacje z przedstawicielami klubów parlamentarnych ws. zmian w ustawach o Naczelnym Sądzie Administracyjnym i Sądzie Najwyższym Konsultacje z przedstawicielami klubów parlamentarnych ws. zmian w ustawach o Naczelnym Sądzie Administracyjnym i Sądzie Najwyższym Konsultacje z przedstawicielami klubów parlamentarnych ws. zmian w ustawach o Naczelnym Sądzie Administracyjnym i Sądzie Najwyższym Konsultacje z przedstawicielami klubów parlamentarnych ws. zmian w ustawach o Naczelnym Sądzie Administracyjnym i Sądzie Najwyższym Konsultacje z przedstawicielami klubów parlamentarnych ws. zmian w ustawach o Naczelnym Sądzie Administracyjnym i Sądzie Najwyższym Konsultacje z przedstawicielami klubów parlamentarnych ws. zmian w ustawach o Naczelnym Sądzie Administracyjnym i Sądzie Najwyższym

Minister w Kancelarii Prezydenta RP Krzysztof Hubert Łaszkiewicz oraz Prezes Naczelnego Sądu Administracyjnego prof. Roman Marek Hauser i Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego Stanisław Dąbrowski spotkali się w środę w Pałacu Prezydenckim z przedstawicielami Klubów Parlamentarnych Platformy Obywatelskiej, Prawa i Sprawiedliwości oraz Ruchu Palikota. A w czwartek odbyły się konsultacje z klubami Polskiego Stronnictwa Ludowego, Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Solidarnej Polski.
 
Celem spotkań były wstępne konsultacje projektu ustawy o zmianie ustawy Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi oraz projektu ustawy o zmianie ustawy o Sądzie Najwyższym. Projekty ustaw zostały opracowane w Naczelnym Sądzie Administracyjnym oraz Sądzie Najwyższym i przekazane Prezydentowi RP w celu możliwości wystąpienia z inicjatywą ustawodawczą.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.