przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 3 października 2011

Prezydent wspiera działania profrekwencyjne

Szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski

Szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski

Prezydent Bronisław Komorowski wspiera wszelkie działania profrekwencyjne w nadchodzących wyborach, bo służą one przede wszystkim demokracji - oświadczył w poniedziałek szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski. - Marzymy o 70 proc. frekwencji - podkreślił.

 

-Im więcej osób zagłosuje, tym więcej osób będzie miało poczucie, że partycypuje w tej władzy. To jest naprawdę ważne, żebyśmy wybrali tych, na których chcemy głosować - powiedział minister Michałowski.

 

Podkreślił, że prezydent Bronisław Komorowski wspiera wszelkie działania zmierzające do zwiększenia liczby głosujących Polaków w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Zobacz także: Prezydent apeluje: Idźmy głosować Prezydent w liście namawia do udziału w wyborach

 

- To jest podstawowa sprawa. Jeżeli będziemy mieli osiągi około 90 czy 105 proc., to oczywiście będzie bardzo podejrzane. Ale ja chciałbym 70 proc. To jest marzenie. Pan prezydent też bardzo by chciał, żeby frekwencja była coraz większa - podkreślił  minister Michałowski, który brał udział w uroczystościach odznaczenia zasłużonych dla niepodległości Polki w Pałacu Prezydenckim. (PAP)

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.