przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 18 listopada 2013

Jubileusz 60-lecia Wydziału Pedagogicznego UW

  |   Minister Maciej Klimczak na jubileuszu 60-lecia Wydziału Pedagogicznego UW Minister Maciej Klimczak na jubileuszu 60-lecia Wydziału Pedagogicznego UW Minister Maciej Klimczak na jubileuszu 60-lecia Wydziału Pedagogicznego UW Minister Maciej Klimczak na jubileuszu 60-lecia Wydziału Pedagogicznego UW Minister Maciej Klimczak na jubileuszu 60-lecia Wydziału Pedagogicznego UW Minister Maciej Klimczak na jubileuszu 60-lecia Wydziału Pedagogicznego UW Minister Maciej Klimczak na jubileuszu 60-lecia Wydziału Pedagogicznego UW Minister Maciej Klimczak na jubileuszu 60-lecia Wydziału Pedagogicznego UW Minister Maciej Klimczak na jubileuszu 60-lecia Wydziału Pedagogicznego UW

Minister Maciej Klimczak uczestniczył w poniedziałek w uroczystej sesji z okazji jubileuszu 60-lecia Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.

 

W wystąpieniu podczas uroczystości minister Klimczak podkreślił, że każda współczesność ma własne spory o kształt edukacji, o to, czego i jak należy nauczać kolejne wzrastające pokolenia od wczesnego dzieciństwa do pełnej i świadomej dojrzałości. Dodał, iż w związku z tym ważna jest wartość życia w społeczeństwie i dla społeczeństwa, wartość wspólnotowości.

 

Minister Maciej Klimczak wręczył również w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego odznaczenia państwowe osobom zasłużonym dla Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego odznaczeni zostali za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków służbowych wynikających z pracy zawodowej:


MEDALEM ZŁOTYM ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

 

1. Pan Henryk DEPTA
2. Pani Barbara DOBROWOLSKA
3. Pani Ewa KOZDROWICZ
4. Pan Zbigniew MAJ
5. Pani Krystyna MILCZAREK-PANKOWSKA
6. Pan Mariusz SAMORAJ
7. Pani Anna SKOWROŃSKA
8. Pani Zofia STELMASZUK
9. Pani Danuta ŚWIERCZYŃSKA-JELONEK
10. Pani Hanna ŻEGOTA
11. Pani Małgorzata ŻYTKO

 

MEDALEM SREBRNYM ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

 

12. Pani Katarzyna BUCZEK
13. Pani Anna KOWALEWSKA
14. Pan Krzysztof PIERŚCIENIAK
15. Pani Małgorzata SIEŃCZEWSKA
16. Pani Anna SZEWCZYK

 

MEDALEM BRĄZOWYM ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

 

17. Pani Agnieszka NAUMIUK
18. Pan Jan RUTKOWSKI


 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.