przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 6 grudnia 2013

Nagroda Primus Innovatorum 2013 dla ministra Dziekońskiego

Minister Olgierd Dziekoński otrzymał nagrodę za wieloletni wkład w rozwój transportu i infrastruktury. Fot. Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych (CATI)

W dniach 5-6 grudnia 2013 roku w Warszawie odbyło się II Forum Innowacji Transportowych Innowacje na rzecz zrównoważonego rozwoju, zorganizowane przez Fundację Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych (CATI) oraz Klaster Interdyscyplinarne Partnerstwo na rzecz Innowacyjnego Rozwoju Transportu i Infrastruktury pod patronatem i przy współpracy Komisji Europejskiej oraz szeregu prominentnych instytucji w kraju i za granicą.

 

Podczas Forum uhonorowano nagrodami innowacyjnych przedstawicieli sektora prywatnego i publicznego działających w transporcie i infrastrukturze. Nagrody zostały przyznane przez Kapitułę Konkursu składającą się z 19 prominentnych profesorów wyższych uczelni i przedstawicieli praktyki gospodarczej z Polski i zagranicy zajmujących się transportem, logistyką i infrastrukturą.

 

Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Olgierd Dziekoński otrzymał nagrodę za wieloletni wkład w rozwój transportu i infrastruktury oraz stworzenie w Kancelarii Prezydenta systemu wsparcia innowacji w tych dziedzinach.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.