przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 20 stycznia 2014

Noworoczne spotkanie ministra Młotkiewicza z Korpusem Dyplomatycznym

  |   Noworoczne spotkanie ministra Dariusza Młotkiewicza z Korpusem Dyplomatycznym Noworoczne spotkanie ministra Dariusza Młotkiewicza z Korpusem Dyplomatycznym Noworoczne spotkanie ministra Dariusza Młotkiewicza z Korpusem Dyplomatycznym Noworoczne spotkanie ministra Dariusza Młotkiewicza z Korpusem Dyplomatycznym Noworoczne spotkanie ministra Dariusza Młotkiewicza z Korpusem Dyplomatycznym Noworoczne spotkanie ministra Dariusza Młotkiewicza z Korpusem Dyplomatycznym

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Dariusz Młotkiewicz uczestniczył w poniedziałek w noworocznym spotkaniu z Ambasadorami i Korpusem Dyplomatycznym do spraw rolnych, akredytowanym w Warszawie zorganizowanym przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

W spotkaniu uczestniczyli także Szefowie Agencji Rolnych i innych centralnych instytucji działających w obszarze wiejskim.

Podkreślono, że miniony rok był dla Polski i polskiego rolnictwa dobrym czasem. Trzy czwarte eksportu polskich produktów rolno-spożywczych trafia do krajów UE, a rynek Ameryki i Azji jest sukcesywnie zdobywany.

 

Wskazywano na sukcesy polskiej żywności na imprezach i targach międzynarodowych w tym także o odbywających się w Berlinie Targach Grüne Woche.

 

Wystąpił zespół Pieśni i Tańca Łany z Poznania. Można było skosztować potrawy wielkopolskie m.in. potrawy z gęsiny, potrawy na bazie ziemniaków oraz regionalny wypiek czyli rogal marciński.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.