przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 22 stycznia 2014

Minister Młotkiewicz na Noworocznej Gali Agrobiznesu

Minister Dariusz Młotkiewicz na Noworocznej Gali Agrobiznesu. Źródło: Agro

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Minister Dariusz Młotkiewicz uczestniczył w środę w Noworocznej Gali Agrobiznesu – IV Konfrontacje „Drogi do AgroSukcesu” w Warszawie. Uroczystość odbyła się w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie i zgromadziła kilkaset osób, w tym przedstawicieli parlamentu, rządu, samorządu oraz osób aktywnie rozwijających działalność gospodarczą na obszarach wiejskich.


Podczas uroczystości podsumowano IV Konfrontację „Drogi do AgroSukcesu” oraz uhonorowano laureatów konkursu „Kwatery na Medal” i AgroKlasa ODR. Wręczono nagrodę ABK im. Andrzeja Warchoła i Świadectwa Wierzytelności Czynienia Dobra Ogólnego.

 

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP wręczając laureatom Świadectwa Wierzytelności Czynienia Dobra Ogólnego pogratulował dotychczasowych osiągnięć i życzył dalszych sukcesów. Minister Młotkiewicz wskazywał, że laureaci tych konkursów są ludźmi, którzy pracują na rzecz „nowoczesnego patriotyzmu”.  - Jest to patriotyzm dający poczucie radości i dumy z osiągnięć budujących otwartą, patrzącą w przyszłość Polskę. Wyróżnione zostały instytucje i osoby, które na co dzień w sposób wytrwały i mądry pracują dla naszego kraju - mówił.


Organizatorem uroczystości był Rektor SGGW prof. dr hab. Alojzy Szymański, Stowarzyszenie AgroBiznesKlub i Redakcja AGRO. Honorowymi Patronami byli Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stanisław Kalemba oraz Prezes ARR Radosław Szatkowski. Celem spotkania było pokazanie najlepszych w Polsce rolników i agrobiznesmenów.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.