przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 1 lipca 2015

"Prezydent zaapeluje do posłów, by zmienili ustawę dot. składek"

Prezydent zaapeluje do posłów, by w ustawie zmieniającej zasady opłacania składek na ubezpieczenie chorobowe wydłużyli vacatio legis - poinformowała minister Irena Wóycicka. 
Wtorek, 30 czerwca 2015

Legia Honorowa dla ministra Jaromira Sokołowskiego

We wtorek podczas uroczystości w ambasadzie francuskiej minister Jaromir Sokołowski został odznaczony Narodowym Orderem Legii Honorowej w randze Komandorii. 
Niedziela, 28 czerwca 2015

Minster Sławomir Rybicki na gali 70-lecia Radia Gdańsk

W niedzielę w Europejskim Centrum Solidarności odbyła się gala 70-lecia Radia Gdańsk. Z tej okazji zostały wręczone odznaczenia państwowe oraz Bursztynowe Mikrofony i Radiowe Osobowości Roku. Prezydenta RP reprezentował minister Sławomir Rybicki. 
Czwartek, 25 czerwca 2015

Minister Jaromir Sokołowski odznaczony Medalem Prezydenta Republiki Słowackiej

Ambasador Słowacji w Polsce Vasil Grivna w imieniu Prezydenta Republiki Słowackiej odznaczył Podsekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Jaromira Sokołowskiego Medalem Prezydenta Republiki Słowackiej. 
Poniedziałek, 22 czerwca 2015

Minister Klimczak ze stypendystami m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

W poniedziałek minister Maciej Klimczak spotkał się w Pałacu Prezydenckim ze stypendystami m.st. Warszawy im. Jana Pawła II, biorącymi udział w projekcie „Papieskie polis. Ja - obywatel”, organizowanym przez Centrum Myśli Jana Pawła II. 
Piątek, 19 czerwca 2015

Jubileusz 20-lecia Warszawskiego Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego Bronisze

Minister Dariusz Młotkiewicz uczestniczył w piątek w obchodach 20-lecia powstania spółki Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy SA. 
Sobota, 13 czerwca 2015

Minister Klimczak na gali konkursu i olimpiady historycznej

Minister Maciej Klimczak uczestniczył w sobotę w uroczystym wręczeniu nagród laureatom XX edycji ogólnopolskiego konkursu historycznego oraz VIII olimpiady tematycznej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy". 
Piątek, 12 czerwca 2015

Rozstrzygnięcie konkursu Związku Harcerstwa Polskiego

Z udziałem Szefa Kancelarii Prezydenta RP Jacka Michałowskiego odbyła się w piątek w Belwderze uroczystość wręczenia nagród w konkursie Związku Harcerstwa Polskiego im. hm. Olgierda Fietkiewicza na prace naukowe poświęcone harcerstwu. 
1 POPRZEDNIA 1234567  158
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.