przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 11 czerwca 2015

Finał XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sposób na sukces”

W czwartek odbył się w Pałacu Prezydenckim z udziałem ministra Dariusz Młotkiewicza finał XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sposób na sukces” – przedsiębiorczość na obszarach wiejskich. 
Środa, 10 czerwca 2015

X Gala Olimpiady Przedsiębiorczości w Pałacu Prezydenckim

To wy będziecie budować kolejne lata naszej przedsiębiorczości – mówił minister Jacek Michałowski do laureatów X edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Uroczysta Gala odbyła się w środę w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego. 
Niedziela, 7 czerwca 2015

Od niedzieli emir Dubaju z wizytą w Warszawie

W niedzielę do Warszawy z trzydniową wizytą przybył wiceprezydent i premier Zjednoczonych Emiratów Arabskich, emir Dubaju szejk Mohammed bin Rashid Al-Maktoum. Spotka się z prezydentem Bronisławem Komorowskim. 
Piątek, 29 maja 2015

Szef KPRP na uroczystości wręczenia uchwały PKW prezydentowi elektowi   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/i4mrbisMxug" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

W piątek w Wilanowie prezydent elekt Andrzej Duda odebrał uchwałę PKW o wyborze na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Kancelarię Prezydenta RP podczas uroczystości reprezentował minister Jacek Michałowski. 
Wtorek, 26 maja 2015

Finał konkursu „Sołtys Roku 2014”

Minister Dariusz Młotkiewicz uczestniczył we wtorek w uroczystym finale trzynastej edycji konkursu „Sołtys Roku 2014”. Uroczystość konkursu, organizowanego przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów oraz redakcję "Gazety Sołeckiej" odbyła się w gmachu Senatu. 
Piątek, 22 maja 2015

Spotkanie z przedstawicielami oszukanych przedsiębiorców   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/pE0nh-7YAGs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

W piątek minister Olgierd Dziekoński przyjął delegację przedsiębiorców oszukanych przez firmy, które na podstawie zawartych umów miały odprowadzać od wynagrodzeń zatrudnionych pracowników składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne. 
Piątek, 22 maja 2015

Spotkanie ministra Dziekońskiego z przedstawicielami „PZL-Świdnik” S.A

W piątek w Pałacu Prezydenckim minister Olgierd Dziekoński wraz z ekspertami Biura Bezpieczeństwa Narodowego i Kancelarii Prezydenta RP przyjęli delegację związków zawodowych działających w WSK „PZL-Świdnik” S.A. 
Środa, 20 maja 2015

Min. Łaszkiewicz: Referendum nie zastępuje działań Sejmu i Senatu

Referendum nie zastępuje działań Sejmu i Senatu, tylko je uzupełnia - przekonywał w Senacie minister Krzysztof Łaszkiewicz. Mówił, że należy spytać obywateli o zdanie w momencie, gdy ponad 3 mln osób pokazuje, że chce zmian m.in. w ordynacji wyborczej. 
1 POPRZEDNIA 1234567  158
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.