przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 4 maja 2015

Minister Dziekoński na Europejskim Kongresie Samorządów

W poniedziałek minister Olgierd Dziekoński uczestniczył w obradach Europejskiego Kongresu Samorządów, który odbył się w Krakowie pod hasłem „Europa Regionów – nowe otwarcie”. 
Sobota, 2 maja 2015

"Będzie powołany zespół do prac nad programem dla młodych"

Minister Irena Wóycicka powiedziała PAP, że w KPRP zostanie powołany zespół do prac nad programem Dobry Start dla Młodych. Jak mówiła, prezydent chciałby, aby partnerami był rząd, samorządy, przedsiębiorcy i pracodawcy, uczelnie i organizacje pozarządowe. 
Czwartek, 30 kwietnia 2015

Dzień Pamięci o Majorze Henryku Dobrzańskim „Hubalu”

Szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski wziął udział w czwartkowych uroczystościach Dnia Pamięci o Majorze Henryku Dobrzańskim „Hubalu” w Anielinie w Powiecie Opoczyńskim. 
Czwartek, 30 kwietnia 2015

Minsiter Dziekoński w Lublinie o ustawie krajobrazowej

W czwartek minister Olgierd Dziekoński spotkał się w Lublinie z władzami miasta oraz samorządowcami. Spotkanie miało formę debaty o tzw. ustawie krajobrazowej. 
Środa, 29 kwietnia 2015

Spotkanie z wiceministrem zdrowia oraz przedstawicielkami pielęgniarek i położnych

W środę odbyło się spotkanie minister Ireny Wóycickiej oraz doradcy Prezydenta RP Macieja Piróga z wiceministrem zdrowia i przedstawicielkami Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych oraz Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych. 
Środa, 29 kwietnia 2015

Wpis do księgi kondolencyjnej pamięci Alfreda Schreyera

Z głębokim żalem żegnam wyjątkowego artystę, który w piękny sposób potrafił łączyć najcenniejsze pierwiastki wielu kultur - napisał w środę o Alfredzie Schreyerze minister Maciej Klimczak w księdze kondolencyjnej wystawionej w Teatrze Polskim. 
Wtorek, 28 kwietnia 2015

Spotkanie na temat pomocy dla ofiar trzęsienia ziemi w Nepalu   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ykoYlb-Y2rQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski spotkał się we wtorek z przedstawicielami instytucji i organizacji zaangażowanych w pomoc dla poszkodowanego w wyniku trzęsienia ziemi Nepalu. 
Poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Spotkanie uczestników 10. Seminarium Krajowych Rzeczników Praw Obywatelskich

Minister Irena Wóycicka w poniedziałek wzięła udział w uroczystym spotkaniu uczestników 10. Seminarium Krajowych Rzeczników Praw Obywatelskich, które miało miejsce w Pałacu Prezydenckim. 
1 POPRZEDNIA 3456789  158
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.