przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 25 października 2010

Kolejne spotkania ws. agresji w polityce

Spotkanie prezydenta z Markiem Borowskim   |   Spotkanie prezydenta z Markiem Borowskim Spotkanie prezydenta z Markiem Borowskim Spotkanie prezydenta z Markiem Borowskim Spotkanie prezydenta z Bogdanem Lisem Spotkanie prezydenta z Bogdanem Lisem Spotkanie prezydenta z Bogdanem Lisem Spotkanie prezydenta z Markiem Borowskim

W południe prezydent Bronisław Komorowski przyjął w Pałacu Prezydenckim posła koła SdPl Marka Borowskiego, a następnie rozmawiał Bogdanem Lisem z Demokratycznego Koła Poselskiego Stronnictwa Demokratycznego.


Poniedziałkowe rozmowy to kontynuacja cyklu spotkań organizowanych przez prezydenta na temat obniżenia poziomu agresji w życiu publicznym.


W sobotę Bronisław Komorowski spotkał się z przedstawicielami KRRiT, Rady Etyki Mediów, Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i Stowarzyszenia Dziennikarzy RP. Podczas spotkania była m.in. mowa o potrzebie utworzenia centrum monitoringu prasy i mediów.

W piątek prezydent spotykał się z liderami partyjnymi. Komorowski rozmawiał z premierem Donaldem Tuskiem, marszałkiem Sejmu Grzegorzem Schetyną, szefami SLD i PSL - Grzegorzem Napieralskim i Waldemarem Pawlakiem oraz przewodniczącymi klubów parlamentarnych: PO - Tomaszem Tomczykiewiczem, PiS - Mariuszem Błaszczakiem, PSL - Stanisławem Żelichowskim. W czwartek prezydent zaprosił prezesa PiS, ale Jarosław Kaczyński na rozmowę nie przyszedł.

Spotkania u prezydenta mają związek z wydarzeniami w łódzkim biurze PiS, gdzie w miniony wtorek zastrzelony został Marek Rosiak, a inny pracownik biura Paweł Kowalski został ciężko raniony nożem.(PAP)

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.