Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 16 marca 2011

Konkurs na statuetkę Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ogłasza konkurs na wykonanie projektu statuetki, która wręczana będzie przez Prezydenta RP najlepszym polskim firmom w corocznym konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP.


Konkurs ma charakter zamknięty, jego uczestnikami mogą być studenci oraz absolwenci wydziałów rzeźby szkół wyższych w Polsce.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres email Sekretariatu Konkursu kartę zgłoszeniową, w terminie do 28.04.2011r.

 

Pełnoplastyczny projekt rzeźby z opisem technicznym i z oryginałem karty zgłoszeniowej należy dostarczyć do Sekretariatu Konkursu pocztą na adres: Kancelaria Prezydenta RP, Biuro Projektów Programowych, 00-902 Warszawa ul. Wiejska 10 lub osobiście do Biura Przepustek Pałacu Prezydenckiego w Warszawie ul. Krakowskie Przedmieście 46/50 do 28 kwietnia br, do godz.12.00.

 

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 10.000 zł. Autorzy trzech wyróżnionych przez jury konkursu prac także otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 1500 zł. Jury może nie wskazać zwycięzcy lub wyróżnić mniejszą ilość prac. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 29 kwietnia 2011 r.

 

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP ustanowiona w 1998 r. przez Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego była przyznawana do 2005 r. Prezydent RP Bronisław Komorowski podjął decyzje o kontynuacji przyznawania nagrody od 2011 r. To prestiżowe wyróżnienie gospodarcze jest formą uhonorowania i promocji najlepszych polskich firm oraz instytucji badawczych prowadzących działalność gospodarczą w sferze produkcji rynkowej.
 

Poleć znajomemu