Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 10 października 2011

Szef KPRP uczestniczył w akcji sadzenia drzew na Polu Mokotowskim

Szef KPRP uczestniczył w akcji sadzenia drzew na Polach Mokotowskich   |   Szef KPRP uczestniczył w akcji sadzenia drzew na Polach Mokotowskich Szef KPRP uczestniczył w akcji sadzenia drzew na Polach Mokotowskich Szef KPRP uczestniczył w akcji sadzenia drzew na Polach Mokotowskich Szef KPRP uczestniczył w akcji sadzenia drzew na Polach Mokotowskich Szef KPRP uczestniczył w akcji sadzenia drzew na Polach Mokotowskich

Szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski uczestniczył w poniedziałek w akcji Święto Drzewa i posadził drzewko na Polu Mokotowskim w Warszawie.

 

Święto Drzewa jest programem edukacji ekologicznej, którego inauguracją jest obchodzona co roku 10 października ogólnopolska i międzynarodowa akcja sadzenia drzew. Celem programu jest edukacja i podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa w zakresie ochrony środowiska oraz zainspirowanie uczestników do podjęcia lokalnych działań dotyczących sadzenia i ochrony drzew. Akcja ma na celu zmniejszenie skutków zmian klimatu na Ziemi.

 

W tym roku program Święta Drzewa objęty jest między innymi Patronatem Ministra Środowiska, Ministra Edukacji Narodowej i Prezydenta m. st. Warszawy.
 

Poleć znajomemu