Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 15 listopada 2011

Pokaz serialu „Głęboka woda” w Pałacu Prezydenckim

Pokaz serialu „Głęboka woda” w Pałacu Prezydenckim   |   Pokaz serialu „Głęboka woda” w Pałacu Prezydenckim Pokaz serialu „Głęboka woda” w Pałacu Prezydenckim Pokaz serialu „Głęboka woda” w Pałacu Prezydenckim Pokaz serialu „Głęboka woda” w Pałacu Prezydenckim Pokaz serialu „Głęboka woda” w Pałacu Prezydenckim Pokaz serialu „Głęboka woda” w Pałacu Prezydenckim

Z udziałem Pierwszej Damy Anny Komorowskiej oraz ministrów w Kancelarii Prezydenta odbył się we wtorek w Pałacu Prezydenckim pokaz serialu „Głęboka woda”.

 

Serial wg pomysłu Magdaleny Łazarkiewicz zrealizowany przez Telewizję Polską S.A opowiada o grupie osób pracujących w ośrodku pomocy społecznej.

 

- Cieszę się z podjęcia tak ważnej problematyki - podkreśliła Anna Komorowska przed rozpoczęciem projekcji. - Mam nadzieję, że serial zwiększy naszą wrażliwość na to, co się dzieje dookoła, na ludzi, którzy są w potrzebie i że dzięki filmowi będziemy wiedzieli ewentualnie, jak im pomagać i do kogo ich kierować - dodała.

 

W pokazie udział obok przedstawicieli Kancelarii Prezydenta RP, wzięli udział twórcy serialu, przedstawiciele Telewizji Polskiej S.A., osoby zajmujące się działalnością społeczną i pracownicy socjalni.
 

Poleć znajomemu