Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 17 marca 2012

W Kancelarii Prezydenta o wspieraniu polityki rodzinnej

W Kancelarii Prezydenta o wspieraniu polityki rodzinnej   |   W Kancelarii Prezydenta o wspieraniu polityki rodzinnej W Kancelarii Prezydenta o wspieraniu polityki rodzinnej W Kancelarii Prezydenta o wspieraniu polityki rodzinnej W Kancelarii Prezydenta o wspieraniu polityki rodzinnej W Kancelarii Prezydenta o wspieraniu polityki rodzinnej W Kancelarii Prezydenta o wspieraniu polityki rodzinnej

W sobotę szef Kancelarii Prezydenta RP odebrał od przedstawicieli Koalicji dla Rodziny petycję do prezydenta dotyczącą wsparcia polityki rodzinnej.


W skład powołanej w sobotę Koalicji dla Rodziny wchodzą organizacje pozarządowe. W petycji zwracają sie do prezydenta o włączenie w tworzenie konstruktywnych rozwiązań z zakresu polityki rodzinnej oraz prorodzinnej polityki podatkowej.


- Prezydent z wielką ponadpartyjną uwagą przygląda się temu, co się dzieje w Polsce – zapewnił szef Kancelarii Prezydenta. Minister Jacek Michałowski podziękował w imieniu prezydenta za otrzymanego symbolicznego drewnianego bociana. Zapewnił, że dla prezydenta kwestia polityki rodzinnej jest niezwykle ważna. - Chcemy tworzyć dobry klimat dla rodziny - podkreślił. (PAP, inf. własna)

Poleć znajomemu