Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 12 listopada 2012

George Soros na debacie z cyklu „Idee Nowego Wieku”

  |   Debata z cyklu „Idee Nowego Wieku” z udziałem Georga Sorosa Debata z cyklu „Idee Nowego Wieku” z udziałem Georga Sorosa Debata z cyklu „Idee Nowego Wieku” z udziałem Georga Sorosa Debata z cyklu „Idee Nowego Wieku” z udziałem Georga Sorosa Debata z cyklu „Idee Nowego Wieku” z udziałem Georga Sorosa Debata z cyklu „Idee Nowego Wieku” z udziałem Georga Sorosa Debata z cyklu „Idee Nowego Wieku” z udziałem Georga Sorosa Debata z cyklu „Idee Nowego Wieku” z udziałem Georga Sorosa Debata z cyklu „Idee Nowego Wieku” z udziałem Georga Sorosa

Z udziałem Georga Sorosa odbyła się w poniedziałek w Pałacu Prezydenckim debata pt. "Governing global economy. How to get out of the mess?”. Gospodarzem debaty z cyklu  „Idee Nowego Wieku” było Centrum Stosunków Międzynarodowych.

 

Idee Nowego Wieku to cykl debat środowisk ideowych zorganizowanych z inicjatywy i pod patronatem Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Dotychczas gośćmi cyklu byli m.in. Francis Fukuyama, Henry Kissinger, Richard Pipes. Celem cyklu jest rozwój debaty ideowej w Polsce oraz dialog środowisk o różnych poglądach. Uczestnikami cyklu są ludzie pokolenia, które w dorosłe życie weszło po 1989 roku.

Poleć znajomemu