Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 12 czerwca 2013

Kancelaria Prezydenta RP fundatorem stażu w Konkursie „Grasz o staż”

Finał Konkursu „Grasz o staż” (fot. Gazeta Wyborcza)   |   Finał Konkursu „Grasz o staż” (fot. Gazeta Wyborcza) Finał Konkursu „Grasz o staż” (fot. Gazeta Wyborcza) Finał Konkursu „Grasz o staż” (fot. Gazeta Wyborcza)

„Grasz o staż to cenna inicjatywa, która pozwala młodym ludziom zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe, przełożyć zdobytą wiedzę na praktyczne działanie, a tym samym przygotowuje do startu w dorosłe życie" – napisał w liście do uczestników i organizatorów szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski. Już o po raz trzeci Kancelaria Prezydenta RP uczestniczyła w Konkursie „Grasz o staż”. Tegoroczną laureatką stażu w KPRP jest Justyna Czerwińska z Warszawy. Pani Justynie i wszystkim pozostałym finalistom serdecznie gratulujemy!

 
Podsumowując 18. finał Konkursu, minister Jacek Michałowski wyraził nadzieję na organizację kolejnej edycji „Grasz o staż” w Pałacu Prezydenckim, a także na udział wszystkich obecnych w obchodach 25. rocznicy pierwszych wolnych wyborów. - Intencją Prezydenta Bronisława Komorowskiego jest abyśmy Święto Wolności – a radość i młodość to właśnie wolność – świętowali wspólnie – powiedział Szef Kancelarii Prezydenta.
 
Finał Konkursu „Grasz o staż” odbył się w środę, tj. 12 czerwca br. w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. W tegorocznej, już  18. edycji wzięło udział 2000 osób. Fundatorzy praktyk przygotowali 235 staży, które odbywać się będą w 14 województwach.  Uczestnicy rozwiązali 2600 zadań z różnych dziedzin, począwszy od analizy i badań rynku, poprzez badania i rozwój, finanse, marketing, logistykę po nowe technologie. Konkurs od 1996 roku organizują "Gazeta Wyborcza" i firma doradcza PwC.
Poleć znajomemu