przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 3 czerwca 2013

Finał konkursu Filary Demokracji Lokalnej   <iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/LE_HOimS-M4?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Finał konkursu Filary Demokracji Lokalnej
Prezydent Bronisław Komorowski wręczając w poniedziałek nagrody w konkursie Filary Demokracji Lokalnej podkreślał, że jednym z elementów wolności odzyskanej 4 czerwca 1989 roku jest wolność słowa, realizowana także wymiarze lokalnym. 
Wtorek, 23 kwietnia 2013

Tydzień na zgłaszanie prac do konkursu prasy lokalnej

Jeszcze tylko przez tydzień, do wtorku 30 kwietnia 2013 roku, dziennikarze, redaktorzy naczelni i wydawcy prasy lokalnej o zasięgu gminnym i powiatowym mogą nadsyłać zgłoszenia na konkurs Kancelarii Prezydenta RP „Filary demokracji lokalnej”. 
Środa, 20 marca 2013

Rusza nowa edycja konkursu dla prasy lokalnej

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ogłasza konkurs „Filary demokracji lokalnej” skierowany do dziennikarzy, redaktorów naczelnych i wydawców prasy lokalnej o zasięgu gminnym i powiatowym. 
Piątek, 1 marca 2013

"Ostatni komendanci, ostatni żołnierze. 1951-1963"

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” Kancelaria Prezydenta przygotowała publikację pt. "Ostatni komendanci, ostatni żołnierze. 1951-1963" prezentującą sylwetki "Żołnierzy Wyklętych" walczących z narzuconym systemem komunistycznym. 
Środa, 19 grudnia 2012

Komunikat KPRP w związku z artykułem w „GW”

Komunikat Kancelarii Prezydenta RP w związku z informacjami, jakie pojawiły się w artykule „Kto się podszywał pod Generała CBA w klinice ucha” opublikowanym w „Gazecie Wyborczej” w dn.19.12.2012. 
Czwartek, 13 grudnia 2012

Michael Novak na debacie „Idee Nowego Wieku”

Światowej sławy amerykański politolog, ekonomista i teolog Michael Novak był gościem czwartkowego spotkania z cyklu „Idee Nowego Wieku”. Dyskusję pod hasłem "Social Justice Isn't What You Think It Is” poprowadził C. Cain Elliott z Res Publica Nowa. 
Środa, 12 grudnia 2012

Przedstawiciele instytucji rolniczych z Mołdawii z wizytą w Pałacu Prezydenckim

W środę w Pałacu Prezydenckim gościli przedstawiciele mołdawskich instytucji rządowych, samorządowych i organizacji pozarządowych związanych z rolnictwem. 
Czwartek, 6 grudnia 2012

"Radykalne metody działania zagrażają demokracji"

Debata pt. "Czy zagraża nam dziś ekstremizm?" z cyklu "Idee Nowego Wieku"
Prezydent Bronisław Komorowski ocenił podczas debaty "Czy zagraża nam dziś ekstremizm?", że obecnie ujawniają się ciągoty nie tylko do radykalnych poglądów, ale też metod działania. Jak dodał, trzeba uważać z prostym etykietowaniem mianem "ekstremy". 
1 POPRZEDNIA 2345678  22
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.