przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 12 listopada 2012

George Soros na debacie z cyklu „Idee Nowego Wieku”

Z udziałem Georga Sorosa odbyła się w poniedziałek w Pałacu Prezydenckim debata pt. "Governing global economy. How to get out of the mess?”. Gospodarzem debaty z cyklu „Idee Nowego Wieku” było Centrum Stosunków Międzynarodowych. 
Środa, 24 października 2012

Spotkanie z okazji Dnia Narodów Zjednoczonych

Milenijne Cele Rozwoju Narodów Zjednoczonych oraz zrównoważony rozwój – to tematy środowego spotkania w Pałacu Prezydenckim z udziałem Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta Olgierda Dziekońskiego i Ministra Środowiska Marcina Korolca. 
Poniedziałek, 15 października 2012

Prezydent o czerpaniu dumy i siły z historii

Z naszej historii – nie tylko odległej, ale również najnowszej – mamy powody czerpać poczucie dumy i siły, tak potrzebne do zapewnienia dalszej pomyślności naszej Ojczyźnie – napisał prezydent do uczestników seminarium „Archiwa Przełomu 1989-1991". 
Piątek, 12 października 2012

Zapowiedź seminarium „Archiwa Przełomu 1989-1991”

Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Maciej Klimczak
"Archiwa Przełomu 1989-1991 w czasach przełomu. Przegląd źródeł - ocena stanu zachowania i mapa rozmieszczenia" - to temat ogólnopolskiego seminarium, które odbędzie się w poniedziałek w Pałacu Prezydenckim. Obejrzyj zapowiedź ministra Macieja Klimczaka. 
Piątek, 12 października 2012

Seminarium nt. Narodowego Planu Infrastrukturalnego

W piątek w Pałacu Prezydenckim odbyło się eksperckie seminarium ekonomiczne „Potrzeby i wyzwania rozwoju infrastruktury na zasadach rynkowych”. 
Środa, 10 października 2012

Spotkanie zespołu ekspertów ds. polityki rodzinnej

W środę odbyło się spotkanie inauguracyjne powołanego w Kancelarii Prezydenta RP Zespołu do spraw wypracowania rekomendacji w zakresie polityki rodzinnej. W jego składzie są m.in. eksperci zajmujący się rodziną, demografią, ekonomią, socjologią. 
Poniedziałek, 1 października 2012

George Weigel gościem debaty „Idee Nowego Wieku”

W poniedziałek George Weigel był gościem debaty organizowanej przez Klub Jagielloński w ramach cyklu „Idee Nowego Wieku”. Wcześniej pisarz spotkał się z prezydentem Bronisławem Komorowskim. 
Poniedziałek, 10 września 2012

Finał XVI edycji konkursu Historia Bliska

Na Zamku Królewskim odbyło się uroczyste zakończenie XVI edycji ogólnopolskiego konkursu Historia Bliska. Konkurs, którego organizatorem jest Ośrodek KARTA, odbywał się pod honorowym patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. 
1 POPRZEDNIA 3456789  22
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.