przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 5 grudnia 2014

Wyłoniono ekspertów III edycji Prezydenckiego Programu Eksperckiego

Dziewięciu ekspertów zostało wyłonionych w ramach III edycji Prezydenckiego Programu Eksperckiego . Laureaci Prezydenckiego Programu Eksperckiego będą brać udział w pracach merytorycznych dotyczących obszarów o strategicznym znaczeniu dla Prezydenta RP. 
Poniedziałek, 24 listopada 2014

Konferencja pt.: „The Freedom Challenge in Southeastern Europe – Implications for Poland”

W Pałacu Prezydenckim odbyła się w poniedziałek konferencja pt.: „The Freedom Challenge in Southeastern Europe – Implications for Poland” zorganizowana przez Prezydencki Program Ekspercki i Ośrodek Studiów Wschodnich. 
Poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Rusza III edycja Prezydenckiego Programu Eksperckiego   <iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/8STY9u2eVEE?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza młodych doktorów, doktorantów i specjalistów - ekspertów do udziału w III edycji Prezydenckiego Programu Eksperckiego – Laboratorium Idei. 
Wtorek, 17 czerwca 2014

Konferencja „Polska za 25 lat- drugi skok modernizacyjny”

17 czerwca odbyła się konferencja „Polska za 25 lat- drugi skok modernizacyjny” zorganizowana przez Prezydencki Program Ekspercki „Laboratorium Idei”. Celem spotkania ekspertów i naukowców była refleksja na temat przyszłości Polski. 
Czwartek, 17 kwietnia 2014

"Strefa euro obszarem przyspieszonej integracji"   <iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/3KB51gIdLQk?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent ocenił, że strefa euro będzie obszarem przyspieszonej integracji, a polskie być albo nie być w tej strefie będzie wyznaczało nasz wpływ na kierunek integracji. Zaznaczył, że zadaniem numer jeden jest spełnienie kryteriów wejścia do strefy euro. 
Środa, 24 lipca 2013

Eksperci wyłonieni

Pięciu ekspertów zostało wybranych do udziału w II edycji Prezydenckiego Programu Eksperckiego i współpracy z Kancelarią Prezydenta RP. 
Czwartek, 11 kwietnia 2013

Rusza II edycja Prezydenckiego Programu Eksperckiego

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza młodych doktorów, doktorantów i specjalistów do udziału w II edycji Prezydenckiego Programu Eksperckiego – Laboratorium Idei. 
Piątek, 25 maja 2012

Prezydenccy eksperci wybrani

Kancelaria Prezydenta RP wyłoniła dziesięciu młodych naukowców, którzy przez rok będą uczestniczyć w Prezydenckim Programie Eksperckim. Eksperci, w ramach swoich specjalności, będą współpracować z prezydenckimi ministrami. 
12  
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.