przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Trybunał zbada ustawę o gospodarce nieruchomościami

W poniedziałek Prezydent RP skierował wniosek do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie zgodności z Konstytucją ustawy z dnia 25 czerwca 2015 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy. 
Poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Wniosek Prezydenta RP do TK ws. ustawy o leczeniu niepłodności

W poniedziałek 3 sierpnia Prezydent RP Bronisław Komorowski skierował wniosek do Trybunału Konstytucyjnego w sprawie ustawy z dnia 25 czerwca 2015 r. o leczeniu niepłodności. 
Piątek, 31 lipca 2015

Prezydent wnioskuje do TK o zbadanie ustawy o ochronie zabytków

W piątek 31 lipca Prezydent RP skierował do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o zbadanie zgodności z Konstytucją ustawy z dnia 10 lipca 2015 r. o zmianie ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami oraz ustawy o muzeach. 
Poniedziałek, 16 marca 2015

Prezydent skierował do TK wniosek ws. ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych

W poniedziałek 16 marca 2015 r. Prezydent RP skierował wniosek do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie zgodności z Konstytucją ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o zmianie ustawy - Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektórych innych ustaw. 
Wtorek, 4 marca 2014

Wniosek do TK ws. ustawy o postępowaniu wobec osób z zaburzeniami psychicznymi

Pałac Prezydencki
Prezydent RP skierował do Trybunału Konstytucyjnego, w trybie kontroli następczej, wniosek o zbadanie zgodności z Konstytucją ustawy o postępowaniu wobec osób z zaburzeniami psychicznymi zagrażających życiu, zdrowiu lub wolności seksualnej innych osób. 
Piątek, 31 stycznia 2014

Prezydent skierował do TK wniosek ws. zmian w OFE   <iframe width="508" height="315" src="//www.youtube.com/embed/xOO01c5yO4I?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Bronisław Komorowski skierował ustawę o zmianie niektórych ustaw w związku z określeniem zasad wypłaty emerytur ze środków zgromadzonych w otwartych funduszach emerytalnych do Trybunału Konstytucyjnego w trybie kontroli następczej. 
Piątek, 27 grudnia 2013

Decyzja Prezydenta RP w sprawie ustawy o OFE

Prezydent podpisał ustawę wprowadzającą zmiany w OFE, podejmując jednocześnie decyzję o skierowaniu jej do Trybunału Konstytucyjnego w trybie kontroli następczej. 
Piątek, 13 grudnia 2013

Prezydent podpisał ustawę i skieruje ją do TK   <iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/XTgXn7gX2yA?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent podpisał ustawę o postępowaniu wobec osób z zaburzeniami psychicznymi stwarzających zagrożenie dla życia, zdrowia lub wolności seksualnej innych osób i zapowiedział skierowanie jej w trybie kontroli następczej do Trybunału Konstytucyjnego. 
123  
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.