przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 25 października 2013

Nowelizacja ustawy o drogach publicznych do kontroli w Trybunale

Pałac Prezydencki
Prezydent Bronisław Komorowski podjął decyzję o skierowaniu nowelizacji ustawy o drogach publicznych do Trybunału Konstytucyjnego, w trybie kontroli prewencyjnej. 
Czwartek, 20 czerwca 2013

Komunikat w sprawie wniosku Prezydenta RP do TK

Prezydent RP skierował do Trybunału Konstytucyjnego, w trybie kontroli następczej, wniosek o zbadanie zgodności z Konstytucją niektórych przepisów ustawy z dnia 19 kwietnia 2013 r. o zmianie ustawy o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych. 
Czwartek, 31 stycznia 2013

Prezydent RP skierował wniosek do TK

Prezydent RP Bronisław Komorowski
Prezydent RP skierował nowelizację ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi do Trybunału Konstytucyjnego, w trybie wniosku prewencyjnego. 
Czwartek, 17 stycznia 2013

Nowelizacja ustawy o wychowaniu w trzeźwości - do TK

Prezydent Bronisław Komorowski skieruje nowelizację ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi do Trybunału Konstytucyjnego, w trybie wniosku prewencyjnego - poinformował Sekretarz Stanu w KPRP Krzysztof Hubert Łaszkiewicz. 
Wtorek, 25 września 2012

Prezydent kieruje nowelizację ustawy o EURO 2012 do Trybunału Konstytucyjnego

Pałac Prezydencki
Prezydent Bronisław Komorowski podjął decyzję o skierowaniu nowelizacji ustawy o przygotowaniu finałowego turnieju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012 do kontroli przez Trybunał Konstytucyjny w trybie prewencyjnym. 
Wtorek, 7 sierpnia 2012

Prezydent złożył wniosek do TK

Pałac Prezydencki
Prezydent RP złożył we wtorek do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o zbadanie konstytucyjności niektórych przepisów ustawy o spłacie niektórych niezaspokojonych należności przedsiębiorców, wynikających z realizacji udzielonych zamówień publicznych. 
Wtorek, 31 lipca 2012

Prezydent podpisał ustawę i kieruje ją do TK

Prezydent Bronisław Komorowski po podpisaniu ustawy o spłacie niektórych niezaspokojonych należności przedsiębiorców kieruje ją do Trybunału Konstytucyjnego do kontroli następczej. 
Piątek, 10 lutego 2012

Ustawa o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz niektórych innych ustaw

Prezydent Bronisław Komorowski skierował w trybie kontroli następczej wniosek do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie zgodności z Konstytucją ustawy o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz niektórych innych ustaw. 
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.