przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 10 lipca 2014

Projekt ustawy o kierowaniu obroną państwa trafił do Sejmu   <iframe width="508" height="315" src="//www.youtube.com/embed/98lxEDuUNhQ?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Bronisław Komorowski skierował do Sejmu projekt ustawy o zmianie ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej oraz niektórych innych ustaw, której celem jest usprawnienie kierowania obroną państwa w czasie wojny. 
Środa, 30 kwietnia 2014

Nowelizacja Prawa wodnego przyjęta przez parlament

Marszałek Sejmu przekazała Prezydentowi RP do podpisu nowelizację ustawy - Prawo wodne i niektórych innych ustaw. Zaproponowane, jako inicjatywa prezydencka, zmiany ułatwią budowę dróg rowerowych oraz wyznaczanie szlaków turystycznych m.in. wzdłuż rzek. 
Poniedziałek, 31 marca 2014

Prezydent proponuje przywrócenie asesora sądowego   <iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/4pYXaqV0HNk?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent RP kieruje do Sejmu inicjatywę ustawodawczą zakładającą przywrócenie instytucji asesora sądowego w sposób uwzględniający konstytucyjne wymagania. Podpisanie projektu nowelizacji Prawa o ustroju sądów powszechnych odbyło się w poniedziałek. 
Poniedziałek, 18 listopada 2013

Projekt ustawy o zmianie ustawy - Prawo o zgromadzeniach

Prezydent Bronisław Komorowski skierował w poniedziałek do Sejmu projekt ustawy o zmianie ustawy - Prawo o zgromadzeniach. Główne zmiany obejmą kwestię zakrywania twarzy przez demonstrantów. 
Piątek, 30 sierpnia 2013

Projekt ustawy samorządowej

Prezydent Bronisław Komorowski
Prezydent Bronisław Komorowski skierował w piątek do Sejmu projekt ustawy o współdziałaniu w samorządzie terytorialnym na rzecz rozwoju lokalnego i regionalnego oraz o zmianie niektórych ustaw. 
Środa, 14 sierpnia 2013

Projekt ustawy o zmianie ustawy - Prawo wodne   <iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/UmB_WBrmsbs?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent podpisuje dokument
Prezydent Bronisław Komorowski skierował do Sejmu projekt ustawy o zmianie ustawy - Prawo wodne oraz niektórych innych ustaw. 
Czwartek, 11 lipca 2013

Prezydenckie projekty ustaw dotyczące zmian w sądach i TK

Uroczyste podpisane projektów ustaw przez Prezydenta RP
Prezydent Bronisław Komorowski skierował do Sejmu projekty trzech ustaw: o zmianie ustawy o Sądzie Najwyższym, o Trybunale Konstytucyjnym, o zmianie ustawy - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi. 
Poniedziałek, 1 lipca 2013

Projekt ustawy o wzmocnieniu narzędzi ochrony krajobrazu

Prezydent Bronisław Komorowski skierował do Sejmu projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku ze wzmocnieniem narzędzi ochrony krajobrazu. 
POPRZEDNIA 1234  
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.