przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 26 czerwca 2013

Prezydencki projekt ws. ustroju sądów powszechnych

Prezydent Bronisław Komorowski skierował do Sejmu projekt nowelizacji ustawy – Prawo o ustroju sądów powszechnych, której celem jest wskazanie jasnych, czytelnych i obiektywnych kryteriów tworzenia i znoszenia sądów rejonowych. 
Piątek, 22 lutego 2013

Propozycje prezydenta przyjęte przez Sejm

Sejm znowelizował ustawę o modernizacji technicznej i finansowaniu Sił Zbrojnych, zapewniając środki na finansowanie programu obrony przeciwrakietowej oraz przeciwlotniczej. Projekt zmian w tym zakresie skierował do Sejmu prezydent Bronisław Komorowski. 
Poniedziałek, 24 września 2012

Prezydent podpisał projekt nowelizacji ustawy

Podpisanie projektu nowelizacji ustawy o przebudowie i modernizacji technicznej oraz finansowaniu Sił Zbrojnych RP w Belwederze
Prezydent Bronisław Komorowski, korzystając z przysługującej mu inicjatywy ustawodawczej, podpisał i przesłał do Marszałka Sejmu RP projekt ustawy o zmianie ustawy o przebudowie i modernizacji technicznej oraz finansowaniu Sił Zbrojnych RP. 
Czwartek, 5 stycznia 2012

Prezydencki projekt ustawy o nasiennictwie trafił do Sejmu

Prezydent Bronisław Komorowski
Prezydent RP skierował do Sejmu projekt ustawy o nasiennictwie, której celem jest wdrożenie niezbędnych przepisów w zakresie nasiennictwa. Prezydent oczekuje, że kwestie dotyczące organizmów modyfikowanych zostaną uregulowane w odrębnej ustawie. 
Środa, 7 grudnia 2011

Prezydencka inicjatywa ws. ustawy o godle

Prezydent Bronisław Komorowski skierował do Sejmu projekt nowelizacji ustaw wprowadzający obowiązek umieszczania godła na strojach polskich reprezentacji. Zmiany dotyczą ustawy o godle, barwach i hymnie RP oraz pieczęciach państwowych i ustawy o sporcie. 
Czwartek, 24 listopada 2011

Prezydencka inicjatywa skierowana do Sejmu

Briefing prasowy sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta Krzysztofa Łaszkiewicza
Przygotowany w Kancelarii Prezydenta projekt zmian w ustawie o zgromadzeniach trafił w czwartek do Sejmu. Celem prezydenckiej inicjatywy jest stworzenie mechanizmów utrudniających wykorzystywanie zgromadzeń do zachowań chuligańskich, zagrażających ludziom 
Wtorek, 30 sierpnia 2011

Sejm przyjął prezydencką inicjatywą dotyczącą cyberbezpieczeństwa

Sejm przyjął we wtorek zgłoszoną przez prezydenta Bronisława Komorowskiego inicjatywę ustawodawczą dotyczącą cyberbezpieczeństwa. 
Piątek, 10 czerwca 2011

Ustawa dotycząca cyberbezpieczeństwa

Prezydencki projekt ustawy o zmianie ustawy o stanie wojennym oraz o kompetencjach Naczelnego Dowódcy Sił Zbrojnych i zasadach jego podległości konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej oraz niektórych innych ustaw. 
POPRZEDNIA 1234  
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.