| | |
A | A | A
Wtorek, 11 listopada 2014

Prezydent na czele Marszu „Razem dla Niepodległej”   <iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/8E9xNcDNwzY?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Z okazji Święta Niepodległości ulicami Warszawy przeszedł Marsz "Razem dla Niepodległej". - Od nas zależy, czy potrafimy przekazać następnym pokoleniom nasze patriotyczne emocje, patriotyczne pojmowanie Polski - mówił Prezydent RP na zakończenie marszu. 
Wtorek, 11 listopada 2014

Wzór na trwałą niepodległość Polski   <iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/SIxyghztr40?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Rodzina, konkurencyjność gospodarcza, bezpieczeństwo militarne i integracja z Zachodem to elementy wzoru na trwałą niepodległość Polski, który przedstawił w czasie uroczystości z okazji Święta Niepodległości Prezydent RP Bronisław Komorowski. 
Wtorek, 11 listopada 2014

Msza św. za Ojczyznę z udziałem prezydenta

We wtorek rano, w 96. rocznicę odzyskania niepodległości Polski w warszawskiej archikatedrze św. Jana Chrzciciela została odprawiona msza św. w intencji Ojczyzny. Wziął w niej udział Prezydent RP Bronisław Komorowski z małżonką. 
Wtorek, 11 listopada 2014

Wieniec przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego

W 96. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości prezydent Bronisław Komorowski złożył we wtorek rano wieniec przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego na placu imienia marszałka. 
Poniedziałek, 10 listopada 2014

"Chodźmy razem - dla Niepodległej" 

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości zbiegają się z rocznicą ponownego odzyskania wolności w 1989 roku. 11 listopada ulicami stolicy przejdzie Marsz "Razem dla Niepodległej". Obejrzyj film. 
Poniedziałek, 10 listopada 2014

Prezydent: Cieszmy się na biało-czerwono   <iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/2j2xpGY0mBU?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Cieszmy się na biało-czerwono – zachęcał prezydent Bronisław Komorowski, który wspólnie z Małżonką, sportowcami, artystami i uczniami warszawskich szkół przygotowywał w przeddzień Święta Niepodległości symboliczne kokardy narodowe. 
Niedziela, 9 listopada 2014

Pałac Prezydencki otwarty dla zwiedzających

W ramach obchodów Święta Niepodległości mieszkańcy stolicy i goście odwiedzający Warszawę mogli w sobotę i niedzielę zwiedzić Pałac Prezydencki. Atrakcją był odrestaurowany samochód Cadillac 355D, sprowadzony dla Marszałka Józefa Piłsudskiego. 
Sobota, 8 listopada 2014

Warszawskie pomniki w barwach biało-czerwonych

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości, tak jak podczas innych świąt państwowych, warszawskie pomniki bohaterów narodowych zostały przystrojone w biało-czerwone barwy. 
12  
Poleć znajomemu